Budovy lucembursky

 0    13 Datenblatt    ultimate.cs.lb
Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
budovy
Lernen beginnen
Gebaier
divadlo
Lernen beginnen
Theater (m.)
škola
Lernen beginnen
Schoul (f.)
kino
Lernen beginnen
Kino (m.)
park
Lernen beginnen
Park (m.)
univerzita
Lernen beginnen
Universitéit (f.)
nemocnice
Lernen beginnen
Spidol (n.)
policejní stanice
Lernen beginnen
Policebüro (m.)
knihovna
Lernen beginnen
Bibliothéik (f.)
nákupní centrum
Lernen beginnen
Shoppingzenter (m.)
obchod
Lernen beginnen
Buttek (m.)
knihkupectví
Lernen beginnen
Bicherbuttek (m.)
chrám
Lernen beginnen
Tempel (m.)

Budovy lucembursky s VocAppem!

Už máš dost neefektivních hodin s učitelem, z kterých si stejně nic neodneseš? Tak to pro tebe bude lucemburština s VocAppem určitě to pravé! Ano, uvědomujeme si, že slov, která se dají říct lucembursky, je opravdu hodně, to tě ale určitě nezastaví. Objev slovíčka z lekce Budovy lucembursky a pusť se do učení hned teď! Uvidíš, že pro tebe bude lucemburština ihned o dost jednodušší. Klíčem k osvojení si velkého množství slovní zásoby lucembursky je opakování. Nic se však nemá přehánět, a tak můžeš v klidu zapomenout na úmorný školní dril. V naší aplikaci jsme se postarali, aby se opakování věnovalo přesně tolik času, kolik je opravdu potřeba. S našimi audio nahrávkami od rodilých mluvčích, kterými jsou kartičky v lekci Budovy lucembursky samozřejmě doplněny, pro tebe bude učení bezesporu hračka. Jednoduše řečeno, s naší lekcí s názvem Budovy lucembursky tě už lucemburština a její výslovnost, či gramatika nemusí vůbec trápit. S naším systémem, založeném na kartičkách, je totiž o vše postaráno. Kartičky představují jedinečný způsob, jak se slova v jazyce jako je právě lucemburština nejen naučit, ale především, jak si je konečně zapamatovat. S kartičkami se ti tak už nikdy nestane, že se ti slovíčko, třeba zrovna z lekce Budovy lucembursky, vykouří z hlavy.

Výhody, které ti přinese lucemburština

Samozřejmě víme, že slovíček, která se dají říct lucembursky, je opravdu plno, to tě ale rozhodně nevystraší. Učení se nového jazyka s sebou totiž kromě na zprvu viditelného úsilí vždycky nese i plno výhod a úspěchů, kterých ti lekce Budovy lucembursky pomůže dosáhnout. Nejlépe známým, a pro mnohé i hlavním důvodem pro učení se jazyka, je veliká výhoda při cestování, protože s novým jazykem se člověku opravdu otevírají nové možnosti a příležitosti po celém světě. Už pár lekcí jako je například lekce Budovy lucembursky bezesporu ti umožní nejen hodně literatury, filmů a seriálů, ale i nejnovější vtipy a memes, které kolují po internetu. S lekcí Budovy lucembursky se proto neučíš jen zbytečná slovíčka, ale naopak si tím opravdu rozšíříš své znalosti. K tomu všemu je navíc vědecky dokázané, že učením se jazyka si zlepšuješ svou paměť, a představa, že díky učení se kartiček z lekce Budovy lucembursky budeš mít i ve stáří hbitou paměť, je přeci skvělá. Chceš silnější motivaci kromě výše zmíněných důvodů? Jak je libo, ještě pro tebe máme jedno eso v rukávu. Každý cizí jazyk pro tebe totiž představuje jasnou výhodu na trhu práce, a to i pokud z něj zatím zvládneš pouze lekci Budovy lucembursky.

Proč rovnou nezkusit i naše další kurzy lucembursky

Pokud pro tebe výše uvedené důvody ještě pořád nejsou dostatečné, podívej se na to z jiné stránky - je to pro tebe výzva! Naučit se jakýkoli nový jazyk, nemusí to být jen lucemburština, je v každém případě obrovský|veliký|skvělý úspěch! Je však důležité si také uvědomit, že lucemburština vůbec nemusí znamenat jen naučit se lekci Budovy lucembursky. Jazyk je naopak záležitostí nesmírně komplikovanou, na první pohled možná až přespříliš, ale právě proto jsme tady my. S námi si můžeš vždy vybrat, jakou lekci nebo kurz se chceš učit. Kromě lekce Budovy lucembursky je totiž v naší bohaté nabídce jazykových kurzů i nezpočet dalších jazykových i tematických variací. Ať už tě totiž z naší nabídky kurzů zaujme cokoliv, jsme si jisti, s našimi kartičkami tě učení zkrátka nadchne. Učení bohužel není vždy jednoduché a často se ti do cesty staví plno překážek, ale my jsme si jisti, že ty tuhle výzvu zvládneš! Osvoj si slovíčka snadno, rychle a efektivně! S našimi kartičkami se slovní zásobu nejen naučíš, ale hlavně si ji jednou provždy opravdu|konečně zapamatuješ.

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.