Budovy řecky

 0    13 Datenblatt    ultimate.cs.el
mp3 downloaden Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
budovy
Lernen beginnen
κτίρια (ο.πλ.)
divadlo
Lernen beginnen
θέατρο (ο.)
škola
Lernen beginnen
σχολείο (ο.)
kino
Lernen beginnen
κινηματογράφος (α.)
park
Lernen beginnen
πάρκο (ο.)
univerzita
Lernen beginnen
πανεπιστήμιο (ο.)
nemocnice
Lernen beginnen
νοσοκομείο (ο.)
policejní stanice
Lernen beginnen
αστυνομικό τμήμα (ο.)
knihovna
Lernen beginnen
βιβλιοθήκη (θ.)
nákupní centrum
Lernen beginnen
εμπορικό κέντρο (ο.)
obchod
Lernen beginnen
κατάστημα (ο.)
knihkupectví
Lernen beginnen
βιβλιοπωλείο (ο.)
chrám
Lernen beginnen
ναός (α.)

Nauč se všechna slovíčka k lekci Budovy řecky!

Přemýšlíš, že se začneš učit řecky? Super, tak se vůbec nemusíš bát začít hned s lekci Budovy řecky. Ať už se chceš naučit řecky kvůli sobě, nebo spíše z nutnosti, lekce Budovy řecky se ti bude rozhodně hodit! V lekci Budovy řecky jsme si pro tebe připravili nejen přehled těch nejdůležitějších slov z daného tématu, ale zároveň i příklady jejich praktického využití ve větách, informace týkající se gramatiky, a především audio nahrávky. Naše audio nahrávky byly namluveny rodilými mluvčími tak, aby tě naučily perfektní výslovnost, takže nikdo ani nepozná, že řečtina není tvůj rodný jazyk. Dalším klíčovým prvkem, který ti VocApp nabídne samozřejmě nejen pro lekci Budovy řecky, ale i pro všechny ostatní lekce a kurzy, které se s námi rozhodneš studovat, je náš opakovací systém. Klasická výuka se často řídí starým známým úslovím "opakování je matka moudrosti", se kterým jistě nelze nesouhlasit. Přesto jsme se rozhodli zkombinovat ho s úslovím jiným - "všeho moc škodí". Vyvinuli jsme proto opakovací systém, který ti připomene slovíčka z lekce Budovy řecky přesně ve chvíli, kdy hrozí, že by se mohlo stát, že je začneš zapomínat. S kartičkami se ti prostě už nikdy nemůže stát, že se ti něco, třeba právě z lekce Budovy řecky, vykouří z hlavy. Neboj se proto začít s lekcí Budovy řecky hned teď, s VocAppem ti učení půjde lehce!

Proč se vůbec začít|vůbec|začít učit řecky

Že je cool naučit se cizí jazyk, to už asi víš. Co však spousta lidí stále ještě neví, je, že učením se nového jazyka si zdokonalujeme celkovou paměť. Je totiž prokázáno, že na učení se nových slovíček se nejvíce aktivně podílí právě část mozku zodpovědná za paměť. Zrovna řečtina je, co se slovíček týče, nepochybně jazykem velice bohatým. Kromě znalosti lekce Budovy řecky, ti tak určitě přiblíží i mnoho jiných nových věcí, od knížek, filmů a seriálů, až k různým vtipům a memes kolujícím po internetu. Celá slovní zásoba, kterou řečtina oplývá, bohužel nelze shrnout do jediné lekce, ale lekce Budovy řecky je pro studium rozhodně tím správným začátkem. Další důvod, proč začít s jazykem, je nepochybně i veliká výhoda při cestování. S dalším jazykem se ti jednoduše po světě otevírají i nové možnosti a těch má řečtina nepochybně spoustu. Neboj se proto objevit, jaké možnosti ti právě lekce Budovy řecky přinese. Poznávat novou kulturu díky znalosti cizího jazyka je rozhodně skvělé, ale dobrá znalost jazyka, jako je řečtina, kterou s lekcí Budovy řecky získáš, ti dobře poslouží i k ohromení tvých současných přátel, rodiny nebo i učitelů, až jim předvedeš, jak perfektně mluvíš řecky. A kdo ví, třeba díky tomu potkáš i svou osudovou lásku, až ze sebe příště místo typické balící fráze vysypeš s perfektní výslovností něco řecky. To, že si s každým nově osvojeným jazykem vyplníš další kolonku v životopise, je tak zřejmý fakt, že už se o něm snad ani nemusíme bavit.

Nezapomeň si zkusit i další lekce a kurzy řecky

Kdyby ti všechny výše uvedené důvody ještě pořád nepřišly dost přesvědčivé, máme tady jeden, který nic nepřebije - naučit se řecky je skvělá výzva! Naučit se jakýkoli nový jazyk, vůbec to nemusí být jenom řečtina, je vždycky obrovský|veliký|skvělý úspěch! Důlěžité však je, uvědomit si také, že řečtina nemusí znamenat jen naučit se lekci Budovy řecky. Jazyk je naopak záležitostí hodně složitou, zpočátku možná až přespříliš, ale právě proto je tady VocApp. S námi si můžeš vždy vybrat, jakou lekci nebo kurz se chceš učit. Kromě lekce Budovy řecky je totiž v naší rozsáhlé nabídce jazykových kurzů i nezpočet dalších jazykových i tematických variací. Ať už tě totiž z naší nabídky kurzů zaujme cokoliv, s jistotou víme, s námi tě učení zkrátka nadchne. Podstatné je, nikdy to nevzdávat. Nezáleží na tom, kolik překážek budeš muset překonat, my víme, že ty na to máš! Řekni ne zapomínání slovíček! S kartičkami od VocAppu ti na zapamatování 90 % slovní zásoby stačí jen 5 minut denně.

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.