Budynki po czesku

 0    13 Datenblatt    ultimate.pl.cs
mp3 downloaden Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
budynki
Lernen beginnen
budovy (r. ž.pl.)
teatr
Lernen beginnen
divadlo (r. s.)
szkoła
Lernen beginnen
škola (r. ž.)
kino
Lernen beginnen
kino (r. s.)
park
Lernen beginnen
park (r. m.)
uniwersytet
Lernen beginnen
univerzita (r. ž.)
szpital
Lernen beginnen
nemocnice (r. ž.)
posterunek policji
Lernen beginnen
policejní stanice (r. ž.)
biblioteka
Lernen beginnen
knihovna (r. ž.)
centrum handlowe
Lernen beginnen
nákupní centrum (r. s.)
sklep
Lernen beginnen
obchod (r. m.)
księgarnia
Lernen beginnen
knihkupectví (r. s.)
świątynia
Lernen beginnen
chrám (r. m.)

Poznaj "Budynki po czesku" już teraz!

Czy chcesz nauczyć się czeskiego, ale wyczerpujące lekcje z nauczycielem nigdy Ci się nie podobały? Albo po prostu nigdy nie uczyłeś się czeskiego? Jeśli rozważasz naukę czeskiego, ta lekcja nauczy Cię podstawowego słownictwa, dzięki któremu będziesz mógł rozpocząć przygodę z czeskim. Budynki po czesku? To nie jest trudne ani do nauczenia ani do zapamiętania, a przede wszystkim okaże się bardzo pomocne, bez względu na nasze zaangażowanie czy motywację do nauki. Z pomocą przyjdą pliki audio, wspierające słuchowców oraz dołączone obrazki, pomagające wzrokowcom. Nauka nowego jezyka to fascynujące wyzwanie! Zacznij wraz z "Budynki po czesku!

Powody dla których należy uczyć się czeskiego

Mówienie po czesku pozwoli Ci swobodniej podróżować, poznawać nowych ludzi, jak i da sposobność uzupełnienia CV o nowe osiągnięcia! Skorzystaj z tej wiedzy i zaimponuj swoim zagranicznym znajomym, mówiąc w języku czeskim! Zacznij naukę czeskiego od zestawu "Budynki w języku czeskim"! Fiszkoteka przygotowała dla Ciebie lekcję Budynki w języku czeskim w formie listy słów. Naucz się łatwo, szybko i przyjemnie! Z nami nie tylko poznasz język, ale co najważniejsze zapamiętasz go raz na zawsze. Udowodniono, że najlepszym sposobem przyswajania języków obcych jest ćwiczenie słownictwa posegregowanego tematycznie. Tak więc, ewidentnie powinieneś wypróbować nasze lekcje tematyczne po czesku. Obejmują one dużą ilość słownictwa czeskiego! Nasz System Inteligentnych Powtórek zajmuje się planowaniem czasu nauki w najbardziej efektywny sposób! Jeśli Twoja przygoda z czeskim nie była satysfakcjonująca... Wypróbuj fiszki z nami i zacznij naukę czeskiego! Nasze fiszki sprawią, że wszystko będzie proste i przyjemne! Jeśli szkolisz się u nas, możesz być pewny, że nowopoznane czeskie słówka zostaną zapamiętane na długo!

Inne lekcje czeskiego specjalnie dla Ciebie!

Pamiętaj, aby rzucić zerknąć na inne kursy w języku czeskim i poznaj wszystkie inne nasze tematyczne Fiszki do nauki czeskiego! Swoją przygodę rozpocznij od zestawu "Budynki po czesku tak szybko, jak to możliwe! Wiemy na pewno, że z naszymi interaktywnymi fiszkami nauka języków przyjdzie Ci z łatwością. To ty sięgasz po dowolne kursy, Ty decydujesz, czego chciałbyś się nauczyć. Spróbuj, nie pożałujesz!

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.