Budynki po galisyjsku

 0    13 Datenblatt    ultimate.pl.gl
Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
budynki
Lernen beginnen
edificios (m.pl.)
teatr
Lernen beginnen
teatro (m.)
szkoła
Lernen beginnen
escola (f.)
kino
Lernen beginnen
cinema (f.)
park
Lernen beginnen
parque (m.)
uniwersytet
Lernen beginnen
universidade (m.)
szpital
Lernen beginnen
hospital (m.)
posterunek policji
Lernen beginnen
comisaría
biblioteka
Lernen beginnen
biblioteca (f.)
centrum handlowe
Lernen beginnen
centro comercial (m.)
sklep
Lernen beginnen
tenda (f.)
księgarnia
Lernen beginnen
libraría (f.)
świątynia
Lernen beginnen
templo (m.)

Przed Tobą zestaw "Budynki po galisyjsku", zaczynamy!

Czy miałeś nieefektywne lekcje galisyjskiego i wciąż nie możesz zapamiętać większości słów i gramatyki? A może nigdy nie miałeś jeszcze możliwości nauki wymarzonego języka? Czy znasz podstawowe pojęcia związane z tematem "Budynki w języku galisyjskim"? Jeśli nie, odpowiedzi znajdziesz z pomocą naszej lekcji "Budynki po galisyjsku", gdzie poznasz wszystkie potrzebne słowa galisyjskie. Będziesz miał również możliwość wysłuchania poprawnej wymowy galisyjskiej, ponieważ z pomocą nadejdą Fiszkotekowe nagrania audio. Czy nadal nie jesteś przekonany do nauki nowego języka naszymi sposobami? Najlepsze w nauce języków jest to, że nigdy nie wiesz, kiedy nowopoznane słowa okażą się potrzebne! A sedno tkwi w systematycznym powtarzaniu przyswajanych zwrotów. Nasz system polega właśnie na tej zależności - otrzymasz możliwość powtórki tego, czego się niedawno uczyłeś, właśnie po to, aby trwalej zapamiętać zdobytą wiedzę.

Powody dla których należy uczyć się języka galisyjskiego

Udowodniono, że najlepszym sposobem na naukę języków obcych jest nauka słownictwa bazująca na podziale tematyczym, a także nauka słów poprzez proste skojarzenia. Nauczenie się galisyjskiego rozszerzy Twoje możliwości i stworzy więcej okazji do znalezienia ciekawej i dobrze płatnej pracy. Również sprawi, że będziesz po prostu mądrzejszy! Zacznij naukę galisyjskiego od lekcji "Budynki w języku galisyjskim"! Fiszkoteka stworzyła dla Ciebie lekcję Budynki w języku galisyjskim w formie listy fiszek. Opanuj słownictwo łatwo, szybko i skutecznie! Z Fiszkoteką nie tylko poznasz język, ale przede wszystkim zapamiętasz go raz na zawsze. Udowodniono, że najlepszym sposobem, aby nauczyć się języków obcych jest wzbogacanie słownictwa posegregowanego tematycznie. Tak więc, zdecydowanie powinieneś wypróbować nasze zestawy tematyczne po galisyjsku. Obejmują one pokaźną ilość słownictwa galisyjskiego! Nasz System Inteligentnych Powtórek zajmuje się planowaniem czasu nauki w najbardziej efektywny sposób! Fiszkoteka nie tylko nauczy Cię, jaką słownictwo z lekcji "Budynki" ma pisownię po galisyjsku, ale także pokaże, jak wypowiedzieć dane słowo w języku galisyjskim. Możesz również sprawdzić nasze narzędzie oparte na słownikach, do tworzenia fiszek. Zacznij tworzyć własne listy fiszek i przekonaj się, jakie to łatwe i skuteczne. Ilekroć będziesz musiał nauczyć się słówka po galisyjsku, będziesz mógł dodać je do zestawu. Co więcej, zobaczysz propozycje podobnych słów, które możesz dodać do lekcji jednym kliknięciem i powtarzać je do woli! Jeśli szkolisz się u nas, możesz być pewny, że wcześniej poznane galisyjskie słowa nie wypadną Ci z głowy tak łatwo!

Koniecznie sprawdź inne kursy Fiszkoteki

Nie przegap, aby odwiedzić również nasz galisyjski kurs językowy - wejdź w nasze pozostałe Fiszki po galisyjsku Język, którym się zainteresowałeś i który pragniesz poznać, z nami na pewno okaże się efektywniejszy, a nauka spełni Twoje oczekiwania. Jesteśmy pewni, że nauka za pomocą fiszek po prostu będzie skuteczna. Ponadto, w porównaniu do innych form nauczania, sprawi Ci przyjemność. Do dzieła!

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.