Cechy osobowości w esperanto

 0    20 Datenblatt    ultimate.pl.eo
Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
cechy osobowości
Lernen beginnen
personaj adjektivoj
miły
Lernen beginnen
agrabla
niemiły
Lernen beginnen
malĝentila
nieśmiały
Lernen beginnen
timida
pewny siebie
Lernen beginnen
memfida
uprzejmy
Lernen beginnen
ĝentila
nieuprzejmy
Lernen beginnen
malĝentila
pracowity
Lernen beginnen
laborema
leniwy
Lernen beginnen
mallaborema
głupi
Lernen beginnen
stulta
mądry
Lernen beginnen
inteligenta
głośny
Lernen beginnen
laŭta
cichy
Lernen beginnen
trankvila
zabawny
Lernen beginnen
amuza
wycofany
Lernen beginnen
rezervita
towarzyski
Lernen beginnen
societema
skąpy
Lernen beginnen
avara
hojny
Lernen beginnen
malavara
dobry
Lernen beginnen
bona
zły
Lernen beginnen
malbona

Przymiotniki osobowości w esperanto

Próbujesz znaleźć ciekawy sposób na łatwą naukę języków obcych? Zacznij naukę języka esperanto z Fiszkoteką. Ucz się podstaw esperanto wraz z lekcją "Przymiotniki osobowości", gdzie poznasz wszystkie pomocne słowa w języku esperanto. Będziesz miał również okazję do poznania poprawnej wymowy konkretnych wyrażeń języka esperanto, a wszystko dzięki nagraniom audio wybranych słów. Piękno nauki języków tkwi w tym, że nigdy nie wiesz, kiedy okażą się przydatne słowa lub frazy, których właśnie się nauczyłeś! Z nami dowiesz się, jak brzmią słowa związane z tematem "Przymiotniki osobowości w języku esperanto. Utrwalaj umiejętności i rozwijaj się dalej!!

Motywacja do nauki esperanto

Istnieje wiele powodów, dla których warto uczyć się języka esperanto. Nauczenie się języka esperanto zapewni Ci znacznie większy dostęp do książek, filmów, a nawet memów, stworzonych w esperanto. Co więcej, język esperanto jest fascynującym i absorbującym językiem, którego nauka da Ci wiele satysfakcji. Czy nadal nie wydaje Ci się to wystarczające? Możliwe, że nie jesteś miłośnikiem wyzwań... Zauważ jednak, że nauka języków obcych nie jest aż tak powszechna. Możesz osiągnąć godny podziwu wynik prawie całkowicie samodzielnie! Uważasz, że możesz nauczyć się języka z nami? Daj nam i sobie tę szansę i zajrzyj do lekcji "Przymiotniki osobowości w języku esperanto"! Zespół Fiszkoteki sporządził dla Ciebie lekcję "Przymiotniki osobowości w języku esperanto" w formie fiszek. Ćwicz codziennie jedynie pięć minut i zapamiętuj aż do 90 procent poznanego słownictwa. Wydrukuj albo pobierz na telefon swoje lekcje w formie plików audio, bądź dokumentu i ucz się kiedy i gdzie tylko chcesz! Nasze narzędzie zajmuje się planowaniem czasu nauki w najbardziej efektywny sposób. Dlatego zdecydowanie warto wypróbować nasze w esperanto lekcje - posiadają dużą ilość słownictwa w języku esperanto. Fiszkoteka nie tylko nauczy Cię, jaką słownictwo z lekcji "Przymiotniki osobowości" ma pisownię w esperanto, ale także pokaże, jak wypowiedzieć dane słowo w języku esperanto. Możesz również przetestować nasze narzędzie oparte na słownikach, do stworzenia własnych lekcji. Zacznij tworzyć własne fiszki i przekonaj się, jakie to łatwe, przyjemne i skuteczne. Ilekroć będziesz musiał nauczyć się słowa w esperanto, będziesz mógł dodać je do zestawu. Dodatkowo, zobaczysz sugestie podobnych słów, które możesz dodać do lekcji jednym kliknięciem i powtarzać je do woli! Jeśli zaczniesz naukę z Fiszkoteką, możesz być pewny, że nie zapomnisz nowopoznanego słownictwa! Jeśli powyższe powody nie wystarczą Ci, aby rozpocząć naukę esperanto, od razu pomyśl o przyszłym sukcesie! Posługiwanie się językiem obcym jest z pewnością ciekawym osiągnięciem.

Inne Fiszki w języku esperanto, które Cię zainteresują!

Zobacz nasze inne lekcje esperanto - koniecznie wypróbuj nasze kursy języka esperanto i nie zapomnij wypróbować innych naszych Fiszek w esperanto, przygotowanych przez naszych najlepszych lingwistów. Daj nam szansę i zacznij od naszej lekcji na temat "Przymiotniki osobowości w języku esperanto". Na pewno Ci się spodoba! Jesteśmy absolutnie pewni, że z nami będziesz cieszyć się nauką języków. To ty wybierasz różne kursy, Ty decydujesz, czego chciałbyś się nauczyć. Do dzieła!

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.