Dni tygodnia po angielsku

 0    8 Datenblatt    ultimate.pl.en
mp3 downloaden Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
dni tygodnia
Lernen beginnen
days of the week
poniedziałek
Lernen beginnen
Monday
wtorek
Lernen beginnen
Tuesday
środa
Lernen beginnen
Wednesday
czwartek
Lernen beginnen
Thursday
piątek
Lernen beginnen
Friday
sobota
Lernen beginnen
Saturday
niedziela
Lernen beginnen
Sunday

Poznaj "Dni tygodnia po angielsku" już teraz!

Szukasz efektywnego, łatwego i przyjemnego sposobu uczenia się języków obcych? Jeśli rozważasz naukę języka angielskiego, ta lekcja nauczy Cię podstawowego słownictwa, dzięki któremu będziesz mógł rozpocząć przygodę z angielskim. Dni tygodnia po angielsku? To nie jest trudne ani do nauczenia ani do zapamiętania, a przede wszystkim okaże się bardzo przydatne, bez względu na nasze zaangażowanie. Z pomocą przyjdą nagrania audio, wspierające słuchowców oraz dołączone obrazki, pomagające wzrokowcom. Nauka nowego jezyka to fascynujące wyzwanie! Zacznij wraz z "Dni tygodnia w języku angielskim"!

Dlaczego mógłbyś uczyć się angielskiego?

Wiedz, że nauka i mówienie w obcym języku czyni Cię mądrzejszym! Udowodniono, że taki sposób nauki, jaki proponuje Fiszkoteka, aktywuje obszary w mózgu, odpowiedzialne za zapamiętywanie! Ponadto, znajomość zagranicznego języka zapewni Ci nieskończenie wiele zawodowych, społecznych czy akademickich możliwości! Jeżeli powyższe powody nie są wystarczające, aby zacząć uczyć się języka angielskiego, pomyśl o tym, jak o pewnym wyzwaniu. Pamiętaj, że zawsze, gdy uczysz się języków obcych, zdobywasz nowe umiejętności, trenujesz mózg oraz otwierasz się na wiele nowych ścieżek! Zacznij naukę angielskiego od zestawu "Dni tygodnia po angielsku! Fiszkoteka stworzyła dla Ciebie lekcję Dni tygodnia w języku angielskim w formie listy słów. Czy zapominasz nowopoznane wyrażenia? Czy masz problemy z zapamiętaniem słownictwa? Rozpocznij naukę z nami i zapamiętaj je raz na zawsze. Udowodniono, że najlepszym sposobem na naukę języków obcych jest wzbogacanie słownictwa podzielonego tematycznie. Tak więc, zdecydowanie powinieneś sprawdzić nasze zestawy tematyczne po angielsku. Obejmują one dużą ilość słownictwa angielskiego! System Inteligentnych Powtórek zajmuje się planowaniem czasu nauki w najbardziej efektywny sposób! Jeśli Twoja przygoda z językiem angielskim była niesatysfakcjonująca... Wypróbuj fiszki z nami i zacznij naukę angielskiego! Nasze materiały do ​​nauki sprawią, że wszystko będzie proste i przyjemne! Jeśli uczysz się u nas, możesz być pewny, że wcześniej poznane angielskie słowa nie wypadną Ci z głowy tak łatwo!

Inne angielskie Fiszki, które mogą okazać się interesujące

Daj sobie szansę i spróbuj odnaleźć kolejny kurs języka angielskiego wraz z naszą pomocą! Jeżeli spodobała Ci się lekcja "Dni tygodnia po angielsku, koniecznie wypróbuj nasze profesjonalne zestawy Fiszek, opracowane przez najlepszych native speakerów! Język, który Cię interesuje i który chciałbyś poznać, z Fiszkoteką na pewno okaże się skuteczniejszy, a nauka spełni Twoje oczekiwania. Jesteśmy pewni, że nauka za pomocą fiszek po prostu będzie skuteczna. Dodatkowo, w porównaniu do różnych form nauczania, będzie dla Ciebie czystą przyjemnością. Do dzieła!

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.