Dni tygodnia po niemiecku

 0    8 Datenblatt    ultimate.pl.de
mp3 downloaden Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
dni tygodnia
Lernen beginnen
Wochentage (pl.)
poniedziałek
Lernen beginnen
Montag (m.)
wtorek
Lernen beginnen
Dienstag (m.)
środa
Lernen beginnen
Mittwoch (m.)
czwartek
Lernen beginnen
Donnerstag (m.)
piątek
Lernen beginnen
Freitag (m.)
sobota
Lernen beginnen
Samstag (m.)
niedziela
Lernen beginnen
Sonntag (m.)

Naucz się podstaw wraz z zestawem "Dni tygodnia po niemiecku"!

Czy miałeś nudne, niesatysfakcjonujące lekcje z nauczycielem i wciąż nie możesz zapamiętać większości słów czy gramatyki? A może nigdy nie miałeś jeszcze możliwości nauki wymarzonego języka? Rozpocznij od lekcji "Dni tygodnia w języku niemieckim" i zakochaj się w tym fantastycznym i przede wszystkim pięknym języku. Zarówno pliki audio, jak i odpowiednio dobrane obrazki pomogą Ci w szybszej i skuteczniejszej nauce - z pewnością przyspieszą cały proces przyswajania języka niemieckiego!

Powody dla których należy uczyć się niemieckiego

Mówienie po niemiecku pozwoli Ci pewniej podróżować, poznawać nowych ludzi oraz da możliwość uzupełnienia CV o nowe osiągnięcia! Skorzystaj z tej wiedzy i zaimponuj swoim zagranicznym znajomym, używając słownictwa niemieckiego! Zacznij naukę niemieckiego od lekcji "Dni tygodnia po niemiecku! Zespół Fiszkoteki przygotował dla Ciebie lekcję "Dni tygodnia w języku niemieckim" w formie fiszek. Nie masz czasu na rozpoczęcie nauki języka niemieckiego? Nic się nie martw! Z Fiszkoteką potrzebujesz jedynie 5 minut codziennej nauki, a także masz możliwość uczyć się gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz! Aplikacja Fiszkoteki zajmuje się przewidywaniem czasu nauki w najbardziej efektywny sposób. Dlatego zdecydowanie warto wypróbować nasze niemieckie lekcje - zawierają dużą ilość słownictwa w języku niemieckim. Jeśli Twoja przygoda z niemieckim była bezowocna... Wypróbuj fiszki z nami i ucz się niemieckiego! Nasze fiszki sprawią, że mówienie po niemiecku będzie proste i przyjemne! Jeśli rozpoczniesz naukę z Fiszkoteką, możesz być pewny, że nie zapomnisz nowego słownictwa! Jeśli powyżej przedstawione argumenty nie wystarczą Ci, aby zacząć naukę niemieckiego, od razu pomyśl o przyszłym sukcesie! Mówienie w języku obcym jest z pewnością ciekawym osiągnięciem.

Koniecznie wypróbuj inne nasze kursy

Nie przegap, aby sprawdzić również nasz niemiecki kurs językowy - wypróbuj nasze pozostałe Fiszki po niemiecku Wiemy na pewno, że z Fiszkoteką nauka języków przyjdzie Ci z łatwością. To ty wybierasz różne kursy, Ty decydujesz, co Cię interesuje. Do dzieła!

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.