Dny v týdnu galicijsky

 0    8 Datenblatt    ultimate.cs.gl
Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
dny v týdnu
Lernen beginnen
dias da semana (m.pl.)
pondělí
Lernen beginnen
luns (m.)
úterý
Lernen beginnen
martes (m.)
středa
Lernen beginnen
mércores (m.)
čtvrtek
Lernen beginnen
xoves (m.)
pátek
Lernen beginnen
venres (m.)
sobota
Lernen beginnen
sábado (m.)
neděle
Lernen beginnen
domingo (m.)

Dny v týdnu galicijsky s VocAppem!

Chceš se naučit cizí jazyky, ale neefektivní s učitelem tě nikdy nebavily? Bezva, to je pro tebe galicijština s VocAppem rozhodně tasprávná volba! Samozřejmě jsme si vědomi, že slovíček, která se dají říct galicijsky, je opravdu plno, to tě ale určitě neodradí. Jistě se přesvědčíš, že slovíčka, která jsme pro tebe vybrali v lekci Dny v týdnu galicijsky, nejsou rozhodně tak těžká, jak by se mohlo zprvu zdát. Pro osvojení si velkého množství slovní zásoby galicijsky, je samozřejmě velmi důležité také opakování. Jak se však říká, všeho moc škodí, proto jsme si připravili systém, který tě na opakování automaticky upozorní, a to právě tehdy, když ho opravdu potřebuješ. S pomocí audio nahrávek od rodilých mluvčích, kterými jsou kartičky v lekci Dny v týdnu galicijsky samozřejmě doplněny, pro tebe bude učení určitě jednoduché. Jednoduše řečeno, s naší lekcí nazvanou Dny v týdnu galicijsky tě už galicijština a její výslovnost, či gramatika nebude vůbec trápit. O všechno je totiž postaráno s naším výukovým systémem kartiček.. Kartičky představují ověřený způsob, jak se slova v jazyce jako je právě galicijština nejen naučit, ale také, jak si je jednou provždy zapamatovat. S kartičkami se ti zkrátka už nikdy nestane, že se ti něco, třeba právě z lekce Dny v týdnu galicijsky, vypaří z hlavy.

Výhody, které ti přinese galicijština

Ano, uvědomujeme si, že slov, která se dají říci galicijsky, je opravdu spoustu, to tě ale určitě neodstraší. Učení se nového jazyka s sebou totiž kromě na na první pohled viditelného úsilí vždycky nese i hodně výhod a úspěchů, kterých díky lekci Dny v týdnu galicijsky dosáhneš. Nejčastějším, a pro mnohé i hlavním důvodem pro učení se jazyka, je veliká výhoda při cestování, protože s novým jazykem se člověku otevírají nové možnosti a příležitosti po celém světě. Už pár lekcí jako je například lekce Dny v týdnu galicijsky bezesporu ti umožní nejen plno knih, filmů a seriálů, ale i různé vtipy a memes kolující po internetu. S lekcí Dny v týdnu galicijsky se proto neučíš jen nepoužitelná slovíčka, ale naopak si tím skutečně rozšíříš své znalosti. Krom toho je vědecky dokázáno, že při učení se cizího jazyka, a to platí dokonce i u jedné jediné lekce, jako je třeba lekce Dny v týdnu galicijsky, aktivně zapojujeme část mozku zodpovědnou za paměť, což vede k jejímu rozvoji. Chceš silnější motivaci kromě výše uvedených důvodů? V tom případě pro tebe máme ještě jedno eso v rukávu. S každým dalším jazykem, i pokud z něj zatím umíš pouze lekci Dny v týdnu galicijsky, si můžeš zaplnit další kolonku v životopisu, čímž nepochybně stoupneš v očích potenciálních zaměstnavatelů.

Vyzkoušej i další lekce a kurzy od VocAppu galicijsky

Pokud už máš dostatečnou motivaci k učení, je nejvyšší čas pustit se do toho, můžeme ti totiž zaručit, že s VocAppem tě to bude bavit. Možnost naučit se nový jazyk je určitě výzva, kterou prostě nemůžeš odmítnout, proto se nezapomeň podívat i na další lekce a kurzy z naší rozsáhlé nabídky jazykových kurzů, které ti s tím pomohou. Učit se další jazyk je vždycky skvělé, nehledě na to o jaká slovíčka, či dokonce jaký jazyk, se vlastně jedná. Vůbec proto nevadí, pokud nechceš začít zrovna s lekcí Dny v týdnu galicijsky. Ani učení není vždy jednoduché, ale byla by škoda nechat se tím odradit. Navíc nikdy nevíš, kdy se ti budou hodit slovíčka třeba právě z lekce Dny v týdnu galicijsky a tak by byla škoda o ně přijít. My ti věříme a jsme tady od toho, abychom ti pomohli, dobře totiž víme, že ty to dokážeš! Už žádné zapomínání slovíček! S kartičkami od VocAppu ti na zapamatování 90 % slovní zásoby bude stačit jen 5 minut denně.

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.