Dny v týdnu japonsky

 0    8 Datenblatt    ultimate.cs.ja
mp3 downloaden Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
dny v týdnu
Lernen beginnen
曜日
pondělí
Lernen beginnen
月曜日
úterý
Lernen beginnen
火曜日
středa
Lernen beginnen
水曜日
čtvrtek
Lernen beginnen
木曜日
pátek
Lernen beginnen
金曜日
sobota
Lernen beginnen
土曜日
neděle
Lernen beginnen
日曜日

Nauč se Dny v týdnu japonsky!

Zvažuješ, že se začneš učit japonsky? V tom případě se rozhodně nezapomeň podívat na lekci Dny v týdnu japonsky. Ať už se chceš naučit japonsky kvůli své zálibě v učení se cizích jazyků, nebo proto, že to vyžaduje tvá profesní kariéra, lekce Dny v týdnu japonsky se ti nepochybně bude hodit! V lekci Dny v týdnu japonsky jsme si pro tebe připravili nejen přehled těch nejdůležitějších slov z daného tématu, ale zároveň i příklady jejich praktického využití ve větách, poznámky týkající se gramatiky, a především audio nahrávky výslovnosti. A jsou to právě autentické audio nahrávky, které jsou tak podstatné pro osvojení si jazyka tak, aby i tvůj mluvený projev japonsky zněl jako od rodilého mluvčího. Dalším klíčovým prvkem, který ti naše aplikace nabídne nejen pro lekci Dny v týdnu japonsky, ale i pro všechny ostatní lekce a kurzy, které se s námi rozhodneš studovat, je skvěle fungující opakovací systém. Pro výuku jazyků je opakování jistě nesmírně důležité, ale tak jako všude, i zde se vyplatí držet se spíše úsloví "všeho s mírou". Proto jsme vyvinuli opakovací systém, který ti připomene slovíčka z lekce Dny v týdnu japonsky přesně ve chvíli, kdy by se ti mohla začít vytrácet z hlavy. S kartičkami se ti jednoduše už nikdy nemůže stát, že by se ti slovíčko, třeba právě z lekce Dny v týdnu japonsky, vypařilo z hlavy. Neboj se proto začít s lekcí Dny v týdnu japonsky hned teď, s kartičkami od VocAppu ti učení půjde lehce!

Proč se učit japonsky

Víš, že bylo zjištěno, že učením se cizích jazyků děláš něco dobrého i pro svůj mozek? Na učení se nových slovíček, se totiž nejvíce aktivně podílí část mozku zodpovědná za paměť, což samozřejmě vede k jejímu rozvoji. Zrovna japonština je, co do slovní zásoby, jako jazyk hodně bohatá. Kromě znalosti lekce Dny v týdnu japonsky, ti tak bezesporu přiblíží i plno jiných nových věcí, od literatury, filmů a seriálů, až k vtipům a memes kolujícím po internetu. Celá slovní zásoba, kterou japonština oplývá, se samozřejmě nedá shrnout do jediné lekce, ale lekce Dny v týdnu japonsky je pro studium rozhodně dobrý start. Další zřejmý důvod, proč se učit japonsky, je bezesporu i značná výhoda při cestování. S každým novým jazykem se ti prostě po světě otevírají i nové možnosti, kterých má japonština rozhodně spoustu. Neboj se proto objevit, jaké příležitosti ti přinese právě lekce Dny v týdnu japonsky. Poznávat novou kulturu díky znalosti cizího jazyka je bezesporu skvělé, ale dobrá znalost jazyka, jako je japonština, kterou s lekcí Dny v týdnu japonsky získáš, ti dobře poslouží i k ohromení tvých současných přátel, rodiny nebo učitelů, až zjistí, jak perfektně mluvíš japonsky. A kdo ví, třeba se díky tomu potkáš i s láskou svého života, až ze sebe příště místo ohrané balící fráze vysypeš s perfektní výslovností něco japonsky. Ačkoliv by pouhé zaplnění další kolonky v životopise nemělo být tvou hlavní motivací ke studiu cizího jazyka, to že se tím ihned stáváš hodnotnější pro potenciálního zaměstnavatele, je jistě velice příjemný fakt.

Nezapomeň si zkusit i další lekce a kurzy od VocAppu japonsky

Víme, že máš stejné nadšení pro jazyky, a už teď ti můžeme slíbit, že s našimi kartičkami tě jazyky rozhodně nepřestanou bavit! Možnost osvojit si nový jazyk je jistě výzva, kterou prostě nemůžeš odmítnout, proto se také podívej i na další lekce a kurzy z naší rozsáhlé nabídky jazykových kurzů, které ti s tím pomohou. V konečném důsledku totiž vůbec nezáleží na tom, jestli se rozhodneš začít s lekcí Dny v týdnu japonsky nebo jinou, důležité je, že začneš! Ani učení není vždy jednoduché, ale nenech se odradit tím, jak složité se může zpočátku zdát. Navíc nikdy dopředu nevíš, kdy využiješ slovíčka třeba právě z lekce Dny v týdnu japonsky a tak by byla škoda o ně přijít. My v tebe věříme a jsme tady od toho, abychom ti pomohli, dobře totiž víme, že ty to zvládneš! Zapomeň na zapomínání slovíček! S našimi kartičkami ti na zapamatování 90 % z nich bude stačit pouze 5 minut denně.

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.