Dny v týdnu polsky

 0    8 Datenblatt    ultimate.cs.pl
mp3 downloaden Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
dny v týdnu
Lernen beginnen
dni tygodnia (l.mn.)
pondělí
Lernen beginnen
poniedziałek (r. m.)
úterý
Lernen beginnen
wtorek (r. m.)
středa
Lernen beginnen
środa (r. ż.)
čtvrtek
Lernen beginnen
czwartek (r. m.)
pátek
Lernen beginnen
piątek (r. m.)
sobota
Lernen beginnen
sobota (r. ż.)
neděle
Lernen beginnen
niedziela (r. ż.)

Dny v týdnu polsky s VocAppem!

Chceš se naučit cizí jazyky, ale nudné ve škole tě nikdy nebavily? Paráda, to pro tebe bude polština s VocAppem nepochybně to pravé! Ano, samozřejmě víme, že slovíček, která se dají říct polsky, je opravdu hodně, to tě ale určitě nevyděsí. Objev slovíčka z lekce Dny v týdnu polsky a pusť se do učení hned teď! Uvidíš, že pro tebe bude polština hned podstatně jednodušší. Pro naučení velkého množství slovíček polsky, je samozřejmě velmi důležité také opakování. Jak se ale říká, všeho moc škodí, proto jsme vyvinuli systém, který tě na zopakování automaticky upozorní, a to právě tehdy, když ho opravdu potřebuješ. Naše audio nahrávky od rodilých mluvčích a doplňující informace, které jsou uvedené na kartičkách, ti zaručí, že se i lekce Dny v týdnu polsky pro tebe bude perfektně zvladatelná. Zkrátka a dobře, s naší lekcí nazvanou Dny v týdnu polsky tě už polština a její výslovnost, či gramatika nebude vůbec stresovat. O vše je totiž postaráno s naším výukovým systémem kartiček.. Kartičky představují unikátní způsob, jak se slovíčka v jazyce jako je například polština nejen naučit, ale především, jak si je konečně pořádně uložit do hlavy a zapamatovat. S kartičkami se tak už nikdy nestane, že by se ti slovíčko, třeba právě z lekce Dny v týdnu polsky, vypařilo z hlavy.

Proč se učit polsky

Že je skvělé naučit se cizí jazyk, to už asi víš. Co však někteří lidé neví, je, že učením se nového jazyka si zdokonalujeme svou celkovou paměť. Bylo totiž zjištěno, že na osvojování si nových slovíček se nejvíce aktivně podílí právě část mozku zodpovědná za paměť. Zrovna polština je, co se slovní zásoby týče, jistě jazykem velice bohatým. Kromě znalosti lekce Dny v týdnu polsky, ti tak bezesporu přiblíží i plno jiných nových věcí, od knížek, filmů a seriálů, až k vtipům a memes rozšířeným po internetu. Celá slovní zásoba, kterou polština má, se samozřejmě nedá shrnout do jediné lekce, ale lekce Dny v týdnu polsky je pro studium rozhodně dobrý start. Naučenou slovní zásobu pak nepochybně využiješ při cestování, či při setkání s cizinci. Zkrátka kdykoliv, kdy tě tvůj mateřský jazyk nechá ve na holičkách a pro komunikaci s ostatními se budeš potřebovat domluvit polsky. S každým dalším jazykem se ti tak po celém světě nabízejí i nové příležitosti, kterých má polština určitě plno. Určitě tě překvapí, jaké všechny možnosti se tí nabízejí už jen s lekcí Dny v týdnu polsky! Poznávat novou kulturu díky znalosti cizího jazyka je rozhodně skvělé, ale dobrá znalost jazyka, jako je polština, kterou s naší lekcí Dny v týdnu polsky získáš, ti snadno poslouží i k ohromení tvých současných přátel, rodiny nebo i učitelů, až uvidí, jak skvěle umíš mluvit polsky. A kdo ví, možná díky tomu ohromíš i svou životní lásku, až ze sebe příště místo ohrané balící hlášky vysypeš s perfektní výslovností něco polsky. Rozhodně nesmíme opomenout ani to, že cizí jazyk, jako je například polština, ti nejen zaplní další řádek v životopise, ale zároveň tě v očích potenciálních zaměstnavatelů vystřelí rovnou o několik pater výše.

Zkus i další lekce a kurzy od VocAppu polsky

Víme, že sdílíš naše nadšení pro jazyky, a už teď ti můžeme slíbit, že s kartičkami od VocAppu tě jazyky rozhodně nepřestanou bavit! Možnost učit se nový jazyk je bezesporu výzva, kterou prostě nemůžeš odmítnout, proto se nezapomeň podívat i na další lekce a kurzy z naší bohaté nabídky jazykových kurzů, které ti s tím pomohou. Naučit se nový jazyk je vždycky skvělé, nehledě na to o jaká slovíčka, či dokonce jaký jazyk, se vlastně jedná. Vůbec proto nevadí, pokud nechceš začínat zrovna s lekcí Dny v týdnu polsky. Ani učení bohužel není vždy jednoduché, ale byla by škoda nechat se tím odradit. Navíc nikdy nevíš, kdy se ti budou hodit slovíčka třeba právě z lekce Dny v týdnu polsky a tak by byla škoda o ně přijít. My ti věříme a jsme tady proto, abychom ti pomohli, víme totiž, že ty to dokážeš! Dělá ti problém naučit se slovíčka? Uč se s kartičkami od VocAppu a zapamatuj si je konečně jednou provždy.

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.