Dny v týdnu španělsky

 0    8 Datenblatt    ultimate.cs.es
mp3 downloaden Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
dny v týdnu
Lernen beginnen
días de la semana (m.pl.)
pondělí
Lernen beginnen
lunes (m.)
úterý
Lernen beginnen
martes (m.)
středa
Lernen beginnen
miércoles (m.)
čtvrtek
Lernen beginnen
jueves (m.)
pátek
Lernen beginnen
viernes (m.)
sobota
Lernen beginnen
sábado (m.)
neděle
Lernen beginnen
domingo (m,)

Nauč se Dny v týdnu španělsky!

Nebaví tě nekonečné hodiny s učitelem, ale přesto se chceš naučit španělsky? To nás těší, tak proč nezačneš rovnou s lekcí Dny v týdnu španělsky? Ať už se chceš naučit španělsky kvůli sobě, nebo proto, že to vyžaduje tvá profesní kariéra, lekce Dny v týdnu španělsky se ti bude určitě hodit! V lekci Dny v týdnu španělsky jsme si pro tebe připravili nejen přehled nejdůležitějších slov z daného tématu, ale i příklady jejich praktického využití, poznámky týkající se gramatiky, a především audio nahrávky výslovnosti. Naše audio nahrávky byly namluveny rodilými mluvčími tak, aby ti zaručily perfektní výslovnost, tak, že nikdo ani nepozná, že španělština není tvým rodným jazykem. Dalším důležitým prvkem, který ti naše aplikace nabídne samozřejmě nejen pro lekci Dny v týdnu španělsky, ale i pro všechny ostatní lekce a kurzy, které se s námi rozhodneš studovat, je náš opakovací systém. Už podle starého úsloví platí, že opakování je matkou moudrosti. My ve VocAppu s tím samozřejmě souhlasíme, zároveň ale víme, že nic se nemá přehánět. Proto jsme vyvinuli opakovací systém, který ti připomene slovíčka z lekce Dny v týdnu španělsky přesně ve chvíli, kdy hrozí, že by se mohlo stát, že je začneš zapomínat. S našimi kartičkami se zkrátka už nikdy nemůže stát, že se ti cokoliv, třeba zrovna z lekce Dny v týdnu španělsky, vytrousí z hlavy. Neboj se proto začít s lekcí Dny v týdnu španělsky hned teď, s námi ti učení půjde snadno!

Proč se učit španělsky

Že je super naučit se cizí jazyk, to už asi víš. Co však mnoho lidí neví, je, že učením se nového jazyka se nám celkově zdokonaluje paměť. Bylo totiž dokázáno, že na učení se nových slovíček se nejvíce aktivně podílí právě část mozku zodpovědná za paměť. Zrovna španělština je, co do slovní zásoby, jako jazyk rozhodně hodně bohatá. Kromě znalosti lekce Dny v týdnu španělsky, ti tak nepochybně přiblíží i plno jiných nových věcí, od knížek, filmů a seriálů, až k všemožným vtipům a memes kolujícím po internetu. Celá slovní zásoba, kterou španělština oplývá, se samozřejmě nedá shrnout do jediné lekce, ale lekce Dny v týdnu španělsky je pro studium rozhodně tím správným začátkem. Naučená španělština se ti bezesporu bude velmi hodit i při cestování, a to nejen když budeš s ostatními muset komunikovat španělsky. Jazyky jsou si totiž příbuzné, což znamená, že ti španělština pomůže i s porozuměním základů ostatních příbuzných jazyků. S každým dalším jazykem se ti prostě po světě nabízejí i nové příležitosti, kterých má španělština jistě mnoho. Neboj se proto zjistit, jaké možnosti ti přinese právě lekce Dny v týdnu španělsky. Poznávat novou kulturu díky cizímu jazyku je rozhodně skvělé, ale dobrá znalost jazyka, jako je španělština, kterou s naší lekcí Dny v týdnu španělsky získáš, ti snadno poslouží i k ohromení tvých současných přátel, rodiny nebo učitelů, až zjistí, jak bezchybně umíš mluvit španělsky. A kdo ví, třeba díky tomu ohromíš i lásku svého života, až ze sebe příště namísto ohrané balící hlášky vysypeš s perfektní výslovností něco španělsky. To, že si s každým novým jazykem vyplníš další kolonku v životopise, je tak očividný fakt, že už se o něm snad ani více nemusíme rozepisovat.

Vyzkoušej si i další kurzy španělsky

Výše uvedené důvody tě ještě pořád nepřesvědčily? Dobře, zkus se namotivovat jinak, je to pro tebe výzva! Zvládnout jakýkoli nový jazyk, vůbec to nemusí být pouze španělština, je vždy úspěch! Je však důležité si uvědomit, že španělština vůbec neznamená jen prostudovat si lekci Dny v týdnu španělsky. Jazyk je totiž záležitostí nesmírně složitou, zpočátku možná až moc, ale právě od toho jsme tady my. Můžeš začít s lekcí Dny v týdnu španělsky nebo si z bohaté nabídky našich jazykových kurzů vybrat docela ]jiného. Ať už tě totiž z našich kurzů zaujme cokoliv, s jistotou víme, s námi tě učení zkrátka nadchne. Ačkoliv se ti na začátku tvého studia může zdát vše nové nad tvoje síly, neboj se, my víme, že to dokážeš! Nemáš na učení čas? Žádný problém, s kartičkami od VocAppu ti bude stačit 5 minut denně, navíc se můžeš učit kdekoliv!

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.