Niemiecki - Znaki zodiaku.

5  1    12 Datenblatt    AgatheO
mp3 downloaden Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
Wasserman
Lernen beginnen
Wodnik
Widder
Lernen beginnen
Baran
Waage
Lernen beginnen
Waga
Fische
Lernen beginnen
Ryby
Stier
Lernen beginnen
Byk
Zwillinge
Lernen beginnen
Bliźniaki
Krebs
Lernen beginnen
Rak
Löwe
Lernen beginnen
Lew
Jungfrau
Lernen beginnen
Panna
Skorpion
Lernen beginnen
Skorpion
Schütze
Lernen beginnen
Strzelec
Steinbock
Lernen beginnen
Koziorożec

Niemiecki – znaki zodiaku

Znaki zodiaku po niemiecku to dobry pomysł na rozpoczęcie nauki języka niemieckiego od podstaw. Dzięki temu będzie można później bezproblemowo rozszerzać swoją wiedzę. Znaki zodiaku wszyscy znają i wiadomo, że nauki nie jest zbyt wiele i okazuje się, że łatwo osiągnąć zamierzony cel. Zatem jeśli chcesz znać znaki zodiaku po niemiecku, koniecznie skorzystaj z naszej lekcji! Dzięki wiedzy zdobytej poprzez fiszki będzie można zrozumieć niemiecki horoskop bez żadnych problemów! Po fiszki mogą sięgnąć zarówno dzieci, które muszą opanować znaki zodiaku po niemiecku na sprawdzian, jak i dorośli, którym zależy na przyswojeniu tego rodzaju słownictwa.

Znaki zodiaku – niemiecki Sternzeichen

Chcesz wiedzieć jak jest Wodnik, Baran, Byk czy Panna po niemiecku? Znaki zodiaku nigdy nie były prostsze. Przede wszystkim już jeden znak zodiaku znasz – Skorpion to po niemiecku… Skorpion! Z nami poznasz wszystkie znaki zodiaku i obiecujemy, że nauka będzie prosta, szybka i przyjemna. Możesz próbować zapamiętać poprzez skojarzenia: z niczym nie kojarzy Ci się słowo Fische albo Krebs? Fiszki to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które chciałyby poznać poprawną pisownię, poprawną wymowę i wygląd niemieckich słówek.

Język niemiecki wraz z Fiszkoteką

Jeśli poznasz już znaki zodiaku po niemiecku i nie będziesz mieć problemu ze zrozumieniem słowa Sternzeichen – najwyższy czas poszukać innych niemieckich lekcji! Wybór jest naprawdę duży i z chęcią polecimy kilka z nich: Przybory szkolne po niemiecku oraz Życzenia urodzinowe po niemiecku – zestawy idealne dla początkujących. A żeby ułatwić Ci szukanie niemieckich kursów, oto: Megapack – kursy niemieckie, czyli wszystkie kursy języka niemieckiego na stronie Fiszkoteki. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Zainwestuj w swój niemiecki!

Kommentare:

jkusmierek13 er schrieb: 2012-06-13 17:07:04
suuuuper

iwkrst er schrieb: 2012-10-22 18:02:38
mi się przydało

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.