Opis drogi po niemiecku

 0    10 Datenblatt    Lu111
mp3 downloaden Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
na skrzyżowaniu
Lernen beginnen
an der Kreuzung
za rogiem
Lernen beginnen
um die Ecke
przez park
Lernen beginnen
durch den Park
lewo
Lernen beginnen
links
przez ulicę
Lernen beginnen
über die Straße
na rogu
Lernen beginnen
an der Ecke
przez most
Lernen beginnen
über die Brücke
prosto
Lernen beginnen
geradeaus
prawo
Lernen beginnen
rechts
bis zur Kreuzung
Lernen beginnen
aż do skrzyżowania

Skuteczna pomoc w nauce języka niemieckiego

Zastanawiasz się, jaka technika przyswajania wiedzy będzie najlepsza w przypadku języka niemieckiego? Niemieckie słówka czy sformułowania to dość duże wyzwanie, bowiem niektóre z nich są naprawdę długie lub są trudne do wymówienia. W związku z tym najlepiej skorzystać z fiszek. Ale nie tradycyjnych, papierowych, których przygotowanie zajmuje dużo czasu. Obecnie o wiele lepiej skorzystać z gotowych fiszek interaktywnych. Udostępnia je Fiszkoteka!

Poznaj niemieckie słówka

Fiszkoteka to idealne miejsce np. aby opanować opis drogi po niemiecku. Fiszki można przeglądać z polskiego na niemiecki lub z niemieckiego na polski. Wystarczy tylko kliknąć „rozpocznij naukę” i przejrzeć zebrany materiał. Dostępne są wersje audio fiszek, niezwykle przydatne dla tych osób, które chcą nie tylko nauczyć się pisać dane słowa, ale też je poprawnie wymawiać. Fiszki można także drukować.

Opis drogi po niemiecku

Wiele osób uczących się niemieckiego, musi opanować opis drogi po niemiecku. A zatem jeśli potrzebujesz takich określeń po niemiecku jak za rogiem, przez park, prosto, prawo czy lewo, wówczas Fiszkoteka to idealne miejsce dla Ciebie. Dzięki odpowiedniemu zbiorowi fiszek opisanie komuś drogi stanie się zadaniem niezwykle prostym. Fiszki będą doskonałą pomocą dydaktyczną dla uczniów, którzy potrzebują przyswoić materiał do szkoły, jak i dla osób dorosłych, którzy muszą opanować język niemiecki do pracy, czy po prostu uczą się go dla przyjemności. Fiszki „opis drogi po niemiecku” ułatwią komunikację i pomogą zaliczyć sprawdzian.

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.