Owoce po japońsku

 0    16 Datenblatt    ultimate.pl.ja
mp3 downloaden Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
owoce
Lernen beginnen
フルーツ
jabłko
Lernen beginnen
リンゴ
pomarańcza
Lernen beginnen
オレンジ
gruszka
Lernen beginnen
有りの実
banan
Lernen beginnen
バナナ
ananas
Lernen beginnen
パイナップル
pomidor
Lernen beginnen
トマト
truskawka
Lernen beginnen
malina
Lernen beginnen
ラズベリー
winogrono
Lernen beginnen
葡萄
arbuz
Lernen beginnen
西瓜
cytryna
Lernen beginnen
レモン
śliwka
Lernen beginnen
プロム
wiśnia
Lernen beginnen
チェリー
kiwi
Lernen beginnen
キウイ
brzoskwinia
Lernen beginnen

Przed Tobą zestaw "Owoce w języku japońskim", zaczynamy!

Chcesz uczyć się języków obcych, ale niekończące się godziny w szkole okazały się niesatysfakcjonujące i nie przynosiły rezultatów? Czy znasz podstawowe pojęcia związane z tematem "Owoce w języku japońskim"? Jeśli nie, odpowiedzi znajdziesz z pomocą naszej lekcji "Owoce po japońsku", gdzie poznasz wszystkie potrzebne słowa japońskie. Będziesz miał również możliwość wysłuchania poprawnej wymowy japońskiej, ponieważ z pomocą nadejdą Fiszkotekowe pliki audio. W dalszym ciągu nie jesteś przekonany do wzbogacania nowego języka naszymi sposobami? Najlepsze w nauce języków jest to, że nigdy nie wiesz, kiedy nowopoznane słowa okażą się potrzebne! A sedno tkwi w systematycznym powtarzaniu poznanych wyrażeń. Nasza metoda polega właśnie na tej zależności - otrzymasz możliwość powtórki tego, czego się niedawno nauczyłeś, właśnie po to, aby trwalej przyswoić zdobytą wiedzę.

Motywacja do nauki japońskiego

Nauka japońskiego poszerzy Twój krąg znajomych oraz da Ci możliwość czytania książek, które nie są przetłumaczone na angielski, a także sprawi, że będziesz po prostu mądrzejszy! Ponadto, z pewnością zaimponujesz swoim znajomym znajomością japońskiego! Czy nadal nie wydaje Ci się to wystarczające? Możliwe, że nie jesteś miłośnikiem wyzwań... Zauważ jednak, że nauka języków obcych nie jest aż tak modnym hobby. Możesz zatem |więc osiągnąć godny podziwu wynik niemal całkowicie samodzielnie! Uważasz, że możesz opanować nowy język z nami? Daj nam i sobie tę szansę i zajrzyj do zestawu "Owoce po japońsku! Zespół Fiszkoteki przygotował dla Ciebie lekcję "Owoce w języku japońskim" w formie fiszek. Ucz się łatwo, szybko i skutecznie! Z nami nie tylko poznasz język, ale przede wszystkim zapamiętasz go raz na zawsze. Aplikacja Fiszkoteki zajmuje się przewidywaniem czasu nauki w najbardziej efektywny sposób. Dlatego zdecydowanie warto wypróbować nasze lekcje po japońsku - zawierają dużą ilość słownictwa w języku japońskim. Fiszkoteka nie tylko pokaże Ci, jaką słownictwo z lekcji "Owoce" ma pisownię po japońsku, ale także pokaże, jak wymówić konkretne słowo w języku japońskim. Możesz także przetestować nasze narzędzie oparte na słownikach, do stworzenia własnych lekcji. Zacznij tworzyć własne listy słów i przekonaj się, jakie to łatwe i skuteczne. Ilekroć będziesz musiał nauczyć się słówka po japońsku, będziesz mógł dodać je do lekcji. Ponadto, zobaczysz sugestie podobnych słów, które możesz dodać do lekcji jednym kliknięciem i powtarzać je do woli! Jeśli rozpoczniesz naukę z Fiszkoteką, możesz być pewny, że nie zapomnisz nowego słownictwa! Jeśli powyżej przedstawione powody nie wystarczą Ci, aby rozpocząć naukę języka japońskiego, od razu pomyśl o przyszłym sukcesie! Posługiwanie się językiem obcym jest z pewnością imponującym osiągnięciem.

Inne Fiszki w języku japońskim, które Cię zainteresują!

Zobacz nasze inne lekcje japońskiego - koniecznie sprawdź nasze kursy języka japońskiego i nie zapomnij przetestować innych naszych Fiszek po japońsku, opracowanych przez naszych najlepszych native speakerów. Daj nam szansę i zacznij od naszej lekcji na temat "Owoce w języku japońskim". Na pewno Ci się spodoba! Wiemy na pewno, że z naszymi interaktywnymi fiszkami nauka języków przyjdzie Ci z łatwością. To ty wybierasz dowolne kursy, Ty decydujesz, czego chciałbyś się nauczyć. Do dzieła!

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.