Owoce po słowacku

 0    16 Datenblatt    ultimate.pl.sk
mp3 downloaden Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
owoce
Lernen beginnen
ovocie (r. s.pl.)
jabłko
Lernen beginnen
jablko (r. s.)
pomarańcza
Lernen beginnen
pomaranč (r. m.)
gruszka
Lernen beginnen
hruška (r. ž.)
banan
Lernen beginnen
banán (r. m.)
ananas
Lernen beginnen
ananás (r. m.)
pomidor
Lernen beginnen
paradajka (r. ž.)
truskawka
Lernen beginnen
jahoda (r. ž.)
malina
Lernen beginnen
malina (r. ž.)
winogrono
Lernen beginnen
hroznové víno (r. s.)
arbuz
Lernen beginnen
vodový melón (r. m.)
cytryna
Lernen beginnen
citrón (r. m.)
śliwka
Lernen beginnen
slivka (r. ž.)
wiśnia
Lernen beginnen
čerešňa (r. ž.)
kiwi
Lernen beginnen
kivi (r. s.)
brzoskwinia
Lernen beginnen
broskyňa (r. ž.)

Naucz się podstaw wraz z zestawem "Owoce w języku słowackim"!

Czy miałeś wyczerpujące i nieciekawe lekcje słowackiego i dalej nie możesz zapamiętać większości słów i gramatyki? A może nigdy nie miałeś jeszcze możliwości nauki wymarzonego języka? Zacznij od lekcji "Owoce w języku słowackim" i zakochaj się w tym intrygującym i przede wszystkim pięknym języku. Zarówno nagrania audio, jak i odpowiednio dobrane obrazki pomogą Ci w szybszej i skuteczniejszej nauce - zdecydowanie przyspieszą cały proces przyswajania języka!

Powody dla których warto uczyć się języka słowackiego

Istnieje wiele powodów, dla których warto uczyć się języków! Nauka słowackiego daje dostęp do licznych książek, filmów, a nawet memów, stworzonych po słowacku. Możesz zwyczajnie wykorzystać zdobytą wiedzę, by zaimponować znajomym czy rodzinie. Zacznij naukę słowackiego od zestawu "Owoce po słowacku! Czy zapominasz nowopoznane wyrażenia? Czy masz problemy z ich nauczeniem się? Rozpocznij naukę z Fiszkoteką i w końcu zapamiętaj je raz na zawsze. Kluczem do sukcesu jest regularna powtórka słownictwa oraz jego nieustanne powiększanie. Aplikacja Fiszkoteki zajmuje się właśnie tym, planując powtórki fiszek po słowacku, których wcześniej nie opanowałeś i właśnie dzięki temu zapamiętasz więcej w krótszym czasie! Jeśli czujesz się niepewnie mówiąc w języku słowackim, koniecznie spójrz na nasze materiały! Zyskaj pewność siebie, powtarzając słowacki codziennie! A mówienie w języku obcym jest z pewnością ciekawym osiągnięciem.

Inne słowackie Fiszki, które mogą okazać się interesujące

Daj sobie szansę i spróbuj odnaleźć kolejny kurs języka słowackiego wraz z naszą pomocą! Jeżeli spodobała Ci się lekcja "Owoce w języku słowackim", koniecznie wypróbuj nasze profesjonalne zestawy Fiszek, zaprojektowane przez najlepszych native speakerów! Język, który Cię interesuje i który pragniesz zgłębić, z nami na pewno okaże się skuteczniejszy, a nauka spełni Twoje oczekiwania. Jesteśmy pewni, że nauka z pomocą kursów po prostu będzie skuteczna. Dodatkowo, w porównaniu do różnych form nauczania, będzie dla Ciebie przyjemnością. Spróbuj, nie pożałujesz!

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.