Zaimki osobowe w celowniku: wem? (komu?, czemu?)

5  1    9 Datenblatt    fantomas77
mp3 downloaden Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
mnie, mi
Lernen beginnen
mir
tobie, ci
Lernen beginnen
dir
jemu, mu
Lernen beginnen
ihm
jej
Lernen beginnen
ihr
mu
Lernen beginnen
ihm
nam
Lernen beginnen
uns
wam
Lernen beginnen
euch
im
Lernen beginnen
ihnen
Panu, Pani, Państwu, Panom, Paniom
Lernen beginnen
Ihnen

Zaimki osobowe w celowniku – niemiecki

Chcesz poznać zaimki osobowe w celowniku – niemiecki? Dowiedzieć się, jak jest mnie, tobie, jej, mu, nam itd. po niemiecku? Żaden problem! By prędko opanować zaimki osobowe w celowniku niemiecki, wystarczy zajrzeć do właściwego zestawu fiszek na stronie Fiszkoteki. Będzie on idealną pomocą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wystarczy kilka razy przejrzeć materiał, aby okazało się, że wszystko jest już zapamiętane. Zaimki osobowe w celowniku niemiecki czekają!

Nauka niemieckiego – odmiana przez przypadki

Wiele osób chciałoby poznać szybki i skuteczny sposób nauki języka obcego, np. niemieckiego. Nie istnieje metoda, która pozwoli opanować całą gramatykę oraz słownictwo w jeden dzień, ale bez wątpienia można skorzystać z nowoczesnych pomocy dydaktycznych, które skrócą cały proces. Przypadki niemiecki czy celownik niemiecki? Nic prostszego! Najbardziej efektywne są fiszki i nie ma w tym nic dziwnego. Z całą pewnością fiszki pomogą w opanowaniu odmiana przez przypadki - niemiecki, która jest dość wymagająca. Dzięki fiszkom można poznać nie tylko zaimki osobowe w celowniku niemiecki, ale też wiele więcej.

Jeszcze więcej lekcji!

Fiszki to nie tylko sposób na szybką naukę, ale także metoda na wygodne przyswajanie wiedzy. Na naszej stronie znajdziesz zestawy o zbliżonej tematyce: zaimki dzierżawcze niemiecki, zaimki osobowe niemiecki, lecz także Zaimki osobowe w bierniku, czy zagadnienia bardziej ogólne, czyli Zaimki pytające – niemiecki. Wybór jest naprawdę duży. Możesz również tworzyć własne zestawy fiszek, żeby przekazać wiedzę innym użytkownikom! A jeśli nie, to poszukaj lekcji, które Cię interesują. Może kurs Podstawowa gramatyka niemiecka przykuje Twoją uwagę. Sprawdź sam!

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.