Zvířata galicijsky

 0    23 Datenblatt    ultimate.cs.gl
Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
zvířata
Lernen beginnen
animais (m.pl.)
pes
Lernen beginnen
can (m.)
kočka
Lernen beginnen
gato (m.)
myš
Lernen beginnen
rato (m.)
králík
Lernen beginnen
coello (m.)
křeček
Lernen beginnen
hamster (m.)
kůň
Lernen beginnen
caballo (m.)
prase
Lernen beginnen
porco (m.)
kráva
Lernen beginnen
vaca (f.)
pták
Lernen beginnen
paxaro (m.)
lev
Lernen beginnen
león (m.)
tygr
Lernen beginnen
tigre (m.)
had
Lernen beginnen
serpe (m.)
žába
Lernen beginnen
rana (f.)
krokodýl
Lernen beginnen
crocodilo (m.)
žirafa
Lernen beginnen
xirafa (f.)
slon
Lernen beginnen
elefante (m.)
papoušek
Lernen beginnen
papagaio (m.)
ryba
Lernen beginnen
peixe (m.)
losos
Lernen beginnen
salmón (m.)
tuňák
Lernen beginnen
atún (m.)
klokan
Lernen beginnen
canguro (m.)
savec
Lernen beginnen
mamífero (m.)

Zvířata galicijsky s VocAppem!

Hledáš zábavný a efektivní způsob, jak se snadno naučit nové cizí jazyky? Tak to je pro tebe galicijština s VocAppem správná volba! Ano, samozřejmě jsme si vědomi, že slov, která se dají říci galicijsky, je opravdu mnoho, to tě ale jistě nevyděsí. Množství slovíček galicijsky je jen další zřejmý důvod, proč se pustit do studia ihned, a to rovnou s něčím, jako je například lekce Zvířata galicijsky, ve které na tebe čeká výběr těch nejzásadnějších slovíček z daného tématu. Pro naučení velkého množství slovní zásoby galicijsky, je samozřejmě velmi důležité i opakování. Jak se ale říká, všeho moc škodí, proto jsme vyvinuli systém, který tě na opakování slovíček sám upozorní, a to právě tehdy, když ho opravdu potřebuješ. Díky audio nahrávkám od rodilých mluvčích a vysvětlivkám s pomocnými informacemi, kterých je lekce Zvířata galicijsky plná, pro tebe bude galicijština rozhodně jednoduchá. Zkrátka a dobře, s naší tematickou lekcí nazvanou Zvířata galicijsky tě už galicijština a její výslovnost, či gramatika nemusí dál trápit. O všechno je totiž postaráno s naším výukovým systémem kartiček.. Kartičky jsou ověřený způsob, jak se slovíčka v jazyce jako je třeba galicijština nejen naučit, ale především, jak si je nadobro uložit do hlavy a zapamatovat. S našimi kartičkami se prostě už nikdy nestane, že se ti něco, třeba zrovna z lekce Zvířata galicijsky, vypaří z hlavy.

Proč se učit galicijsky

Víš, že bylo dokázáno, že učením se cizích jazyků děláš něco dobrého i pro svůj mozek? Na osvojování si nových slovíček, se totiž nejvíce aktivně podílí část mozku zodpovědná za paměť, což samozřejmě vede k jejímu rozvoji. Zrovna galicijština je, co do slovní zásoby, jazykem hodně bohatým. Kromě znalosti lekce Zvířata galicijsky, ti tak jistě umožní i hodně jiných nových věcí, od literatury, filmů a seriálů, až k vtipům a memes, které kolují po internetu. Celá slovní zásoba, kterou galicijština má, se bohužel nedá shrnout do jediné lekce, ale lekce Zvířata galicijsky je pro studium rozhodně tím správným začátkem. Další nesporný důvod, proč je galicijština správnou volbou, je rozhodně i veliká výhoda při cestování. S každým dalším jazykem se ti jednoduše po celém světě nabízejí i nové příležitosti, kterých má galicijština bezesporu plno. Neboj se proto zjistit, jaké možnosti ti přinese právě lekce Zvířata galicijsky. Poznávat nové lidi díky cizímu jazyku je určitě skvělé, ale dobrá znalost jazyka, jako je galicijština, kterou s lekcí Zvířata galicijsky získáš, ti velmi dobře poslouží i k ohromení tvých současných přátel, rodiny nebo i učitelů, až jim předvedeš, jak skvěle mluvíš galicijsky. A kdo ví, třeba se díky tomu potkáš i se svou životní láskou, až ze sebe příště namísto otřepané balící hlášky vysypeš s perfektní výslovností něco galicijsky. Ačkoliv by pouhé zaplnění další kolonky v životopise nemělo být tvou hlavní motivací ke studiu cizího jazyka, to že se tím stáváš ihned atraktivnější pro potenciálního zaměstnavatele, je jistě příjemný fakt.

Nezapomeň si zkusit i další lekce a kurzy galicijsky

I kdyby ti všechny výše uvedené důvody ještě pořád nepřišly dost přesvědčivé, máme tady jeden, který nic nepřebije - naučit se galicijsky je super výzva! Naučit se jakýkoliv nový jazyk, rozhodně to nemusí být jenom galicijština, je v každém případě úspěch! Důlěžité však je, uvědomit si také, že galicijština nemusí znamenat jen naučit se lekci Zvířata galicijsky. Jazyk je samozřejmě věcí hodně složitou, zpočátku možná až přespříliš, ale právě proto jsme tady my, abychom ti podali pomocnou ruku na cestě ke zvládnutí nového jazyka. S námi si můžeš vždy vybrat, jakou lekci se chceš učit. Kromě lekce Zvířata galicijsky je totiž v naší rozsáhlé nabídce jazykových kurzů i nezpočet dalších jazykových i tematických variací. Ať už se totiž rozhodneš začít jakkoli, jsme si jisti, že s naší metodou založenou na kartičkách, pro tebe bude galicijština kromě pouhého učení rozhodně i zábavnou formou relacace. Nenech se odradit tím, jak složité se může zpočátku učení nového jazyka zdát. My ti věříme a dobře víme, že ty to dokážeš! Nemáš čas na studium? Žádný problém, s námi ti bude stačit jen|pouze 5 minut denně, navíc se můžeš učit kdekoliv!

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.