Zvířata norsky

 0    23 Datenblatt    ultimate.cs.nov
mp3 downloaden Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
zvířata
Lernen beginnen
dyr (i.pl)
pes
Lernen beginnen
hund (f.)
kočka
Lernen beginnen
katt (f.)
myš
Lernen beginnen
mus (f.)
králík
Lernen beginnen
kanin (f.)
křeček
Lernen beginnen
hamster (f.)
kůň
Lernen beginnen
hest (f.)
prase
Lernen beginnen
gris (f.)
kráva
Lernen beginnen
ku (f.)
pták
Lernen beginnen
fugl (f.)
lev
Lernen beginnen
løve (f.)
tygr
Lernen beginnen
tiger (f.)
had
Lernen beginnen
orm (f.)
žába
Lernen beginnen
frosk (f.)
krokodýl
Lernen beginnen
krokodille (f.)
žirafa
Lernen beginnen
giraff (f.)
slon
Lernen beginnen
elefant (f.)
papoušek
Lernen beginnen
papegøye (f.)
ryba
Lernen beginnen
fisk (f.)
losos
Lernen beginnen
laks (f.)
tuňák
Lernen beginnen
tunfisk (f.)
klokan
Lernen beginnen
kenguru (f.)
savec
Lernen beginnen
pattedyr (i.)

Nauč se slovíčka k lekci Zvířata norsky!

Láká tě norština Paráda, v tom případě začni hned s lekci Zvířata norsky. Ať už se chceš naučit norsky kvůli své zálibě v učení se cizích jazyků, nebo spíše z nutnosti, lekce Zvířata norsky pro tebe rozhodně bude to pravé! VocApp si pro tebe v lekci Zvířata norsky připravil nejen přehled nejdůležitějších slov z daného tématu, ale zároveň i příklady jejich praktického využití ve větách, poznámky o gramatice, a především audio nahrávky výslovnosti. A právě autentické audio nahrávky, které byly namluveny rodilými mluvčími, jsou opravdu klíčové pro perfektní zvládnutí správné výslovnost tak, aby norština zněla jako od rodilého mluvčího. Dalším klíčovým prvkem, který ti naše aplikace nabídne samozřejmě nejen pro lekci Zvířata norsky, ale i pro všechny ostatní lekce a kurzy, je náš opakovací systém. O tom, že je opakování matka moudrosti, jsme nejspíš už všichni slyšeli a ani my bychom si nedovolili s tím rozporovat, nic se však nemá přehánět. Vyvinuli jsme proto opakovací systém, který ti připomene slovíčka z lekce Zvířata norsky přesně ve chvíli, kdy hrozí, že by se mohlo stát, že je začneš zapomínat. S našimi kartičkami se ti jednoduše už nikdy nestane, že se ti slovo, třeba zrovna z lekce Zvířata norsky, vytrousí z hlavy. Neboj se proto začít s lekcí Zvířata norsky hned teď, s VocAppem ti učení půjde samo!

Proč se učit norsky

Víš, že bylo dokázáno, že učením se cizích jazyků si vlastně zdkonaluješ svůj mozek? Na osvojování si nových slovíček, se totiž nejvíce aktivně podílí část mozku zodpovědná za paměť, což samozřejmě vede k jejímu rozvoji. Zrovna norština je, co se slovní zásoby týče, jako jazyk velice bohatá. Kromě znalosti lekce Zvířata norsky, ti tak bezesporu zpřístupní i plno jiných nových věcí, od knih, filmů a seriálů, až k různým vtipům a memes rozšířeným po internetu. Celá slovní zásoba, kterou norština oplývá, se bohužel nedá shrnout do jediné lekce, ale lekce Zvířata norsky je pro studium rozhodně tím správným začátkem. Umět norsky se ti samozřejmě bude hodit i při cestování. S dalším jazykem se ti prostě po světě nabízejí i nové příležitosti a těch má norština bezesporu hodně. Určitě tě překvapí, jaké všechny možnosti se tí nabízejí už jen s lekcí Zvířata norsky! Poznávat novou kulturu díky znalosti cizího jazyka je určitě skvělé, ale dobrá znalost jazyka, jako je norština, kterou s naší lekcí Zvířata norsky získáš, ti dobře poslouží i k ohromení tvých současných přátel, rodiny nebo i učitelů, až uvidí, jak bezchybně mluvíš norsky. A kdo ví, možná, že díky tomu okouzlíš i lásku svého života, až ze sebe příště místo otřepané balící hlášky vysypeš s perfektní výslovností něco norsky. Ačkoliv by zaplnění kolonky v životopise nemělo být tvou hlavní motivací ke studiu cizího jazyka, to že se tím ihned staneš hodnotnější pro potenciálního zaměstnavatele, je jistě velice příjemný fakt.

Proč rovnou nezkusit i další lekce a kurzy od VocAppu norsky

Věříme, že tě učení s VocAppem dostatečně zaujalo a společně se do toho co nejdříve pustíme! Možnost naučit se nový jazyk je rozhodně výzva, která se zkrátka neodmítá, proto se také podívej i na další lekce a kurzy z naší pestré nabídky jazykových kurzů, které ti s tím pomohou. Zvládnutí jazyka je zkrátka ohromně obohacující, ať už se rozhodneš studovat lekci Zvířata norsky nebo jakoukoliv jinou lekci. Ani učení není vždy jednoduché, tím se ale nesmíš nechat odradit. Navíc nikdy nevíš, kdy se ti budou hodit slovíčka třeba právě z lekce Zvířata norsky a tak by byla škoda o ně přijít. My ti věříme a jsme tady proto, abychom ti podali pomocnou ruku, dobře totiž víme, že ty to zvládneš! Nemáš čas na učení? Žádný problém, s našimi kartičkami ti bude stačit 5 minut denně, navíc se můžeš učit kdekoliv!

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.