Zvířata portugalsky

 0    23 Datenblatt    ultimate.cs.pt
mp3 downloaden Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
zvířata
Lernen beginnen
animais (m.pl.)
pes
Lernen beginnen
cão (m.)
kočka
Lernen beginnen
gato (m.)
myš
Lernen beginnen
rato (m.)
králík
Lernen beginnen
coelho (m.)
křeček
Lernen beginnen
hamster (m.)
kůň
Lernen beginnen
cavalo (m.)
prase
Lernen beginnen
porco (m.)
kráva
Lernen beginnen
vaca (f.)
pták
Lernen beginnen
pássaro (m.)
lev
Lernen beginnen
leão (m.)
tygr
Lernen beginnen
tigre (m.)
had
Lernen beginnen
cobra (f.)
žába
Lernen beginnen
sapo (m.)
krokodýl
Lernen beginnen
crocodilo (m.)
žirafa
Lernen beginnen
girafa (f.)
slon
Lernen beginnen
elefante (m.)
papoušek
Lernen beginnen
papagaio (m.)
ryba
Lernen beginnen
peixe (m.)
losos
Lernen beginnen
salmão (m.)
tuňák
Lernen beginnen
atum (m.)
klokan
Lernen beginnen
canguru (m.)
savec
Lernen beginnen
mamífero (m.)

Nauč se Zvířata portugalsky!

Nebaví tě nudné hodiny s učitelem, ale přesto se chceš naučit portugalsky? To rádi slyšíme, tak proč nezkusit rovnou lekci Zvířata portugalsky? Ať už se chceš naučit portugalsky kvůli své zálibě v učení, nebo spíše z nutnosti, lekce Zvířata portugalsky se ti bezesporu bude hodit! VocApp si pro tebe v lekci Zvířata portugalsky připravil nejen přehled všech nejdůležitějších slov z daného tématu, ale i příklady jejich praktického využití, informace o gramatice, a především audio nahrávky výslovnosti. A jsou to právě rodilými mluvčími namluvené audio nahrávky, které jsou tak důležité pro osvojení si jazyka do takové míry, aby tvůj mluvený projev portugalsky zněl jako od rodilého mluvčího. Dalším klíčovým prvkem, který ti naše aplikace nabídne nejen pro lekci Zvířata portugalsky, ale i pro všechny ostatní lekce a kurzy, které se s námi rozhodneš studovat, je skvěle fungující opakovací systém. O tom, že opakování je matkou moudrosti, jsme nejspíš už všichni slyšeli a ani my bychom si nedovolili nesouhlasit, nic se však nemá přehánět. Proto jsme vyvinuli opakovací systém, který ti připomene slovíčka z lekce Zvířata portugalsky přesně ve chvíli, kdy by se ti mohla začít vytrácet z hlavy. S našimi kartičkami se ti tak už nikdy nestane, že se ti slovíčko, třeba zrovna z lekce Zvířata portugalsky, vytrousí z hlavy. Neboj se proto začít s lekcí Zvířata portugalsky hned teď, s VocAppem ti učení půjde lehce!

Výhody, které ti přinese portugalština

Samozřejmě víme, že slov, která se dají říci portugalsky, je opravdu spoustu, to tě ale nepochybně nevyděsí. Učení se nového jazyka, nebo i jediné lekce jako je lekce Zvířata portugalsky se zpočátku může zdát pouze jako ohromná námaha, ale můžeme ti s jistotou říct, že veškerá vynaložená snaha se ti mnohokrát vrátí. Nejčastěji zmiňovaným, a pro mnohé i nejzásadnějším důvodem pro učení se jazyka, je obrovská výhoda při cestování, protože s novým jazykem se člověku opravdu otevírají nové možnosti a příležitosti po celém světě. Už pár lekcí jako je například lekce Zvířata portugalsky bezesporu ti umožní nejen plno literatury, filmů a seriálů, ale i různé vtipy a memes rozšířené po internetu. S lekcí Zvířata portugalsky se proto nebudeš učit pouze zbytečná slovíčka, ale naopak si tím doopravdy rozšíříš své znalosti. K tomu všemu je navíc vědecky dokázané, že studiem jazyka si zlepšuješ paměť, a představa, že díky učení se kartiček z lekce Zvířata portugalsky budeš mít i ve stáří hbitou paměť, je přeci skvělá. Cestování ani rozvoj paměti tě dostatečně nemotivují? Nevadí, zkusíme to jinak. Každý nově naučený jazyk totiž znamená obrovskou výhodu na trhu práce, a to i v případě, že z něj zatím zvládneš pouze lekci Zvířata portugalsky.

Nezapomeň si zkusit i další kurzy portugalsky

Výše uvedené důvody tě ještě pořád nepřesvědčily? Tak dobře, zkus se namotivovat jinak, je to pro tebe výzva! Osvojit si jakýkoli cizí jazyk, nemusí to přeci být jen portugalština, je vždycky obrovský|veliký|skvělý úspěch! Důlěžité však je, uvědomit si také, že portugalština neznamená jen naučit se lekci Zvířata portugalsky. Jazyk je naopak věcí nesmírně složitou, na první pohled možná až přespříliš, ale právě proto jsme tady my. Můžeš se rozhodnoutzačít s lekcí Zvířata portugalsky nebo si z pestré nabídky našich jazykových kurzů vybrat zcela . Ať už tě totiž z naší nabídky kurzů zaujme cokoliv, jsme si jisti, s námi tě učení zkrátka nadchne. Cesta k učení není vždy jednoduchá, a tak je možné, že i ty narazíš na plno překážek. My ti ale věříme a víme, že na to máš! Nemáš čas na učení? Bez problému, s našimi kartičkami ti bude stačit 5 minut denně, navíc se můžeš učit kdekoliv!

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.