Zwierzęta po portugalsku

 0    23 Datenblatt    ultimate.pl.pt
mp3 downloaden Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
zwierzęta
Lernen beginnen
animais (m.pl.)
pies
Lernen beginnen
cão (m.)
kot
Lernen beginnen
gato (m.)
mysz
Lernen beginnen
rato (m.)
królik
Lernen beginnen
coelho (m.)
chomik
Lernen beginnen
hamster (m.)
koń
Lernen beginnen
cavalo (m.)
świnia
Lernen beginnen
porco (m.)
krowa
Lernen beginnen
vaca (f.)
ptak
Lernen beginnen
pássaro (m.)
lew
Lernen beginnen
leão (m.)
tygrys
Lernen beginnen
tigre (m.)
wąż
Lernen beginnen
cobra (f.)
żaba
Lernen beginnen
sapo (m.)
krokodyl
Lernen beginnen
crocodilo (m.)
żyrafa
Lernen beginnen
girafa (f.)
słoń
Lernen beginnen
elefante (m.)
papuga
Lernen beginnen
papagaio (m.)
ryba
Lernen beginnen
peixe (m.)
łosoś
Lernen beginnen
salmão (m.)
tuńczyk
Lernen beginnen
atum (m.)
kangur
Lernen beginnen
canguru (m.)
ssak
Lernen beginnen
mamífero (m.)

Poznaj słownictwo z tematu "Zwierzęta w języku portugalskim" już teraz!

Czy chcesz nauczyć się portugalskiego, ale nieciekawe lekcje w szkole nigdy Ci się nie podobały? Albo po prostu nigdy ich nie miałeś? Jeśli rozważasz naukę portugalskiego, ta lekcja nauczy Cię podstaw językowych, dzięki którym będziesz mógł rozpocząć przygodę z portugalskim. Zwierzęta po portugalsku? To nie jest trudne ani do nauczenia ani do zapamiętania, a przede wszystkim okaże się bardzo przydatne, bez względu na nasze zaangażowanie czy motywację do nauki. Z pomocą przyjdą nagrania audio, wspierające słuchowców oraz dołączone obrazki, pomagające wzrokowcom. Nauka nowego jezyka to fascynujące wyzwanie! Zacznij wraz z "Zwierzęta w języku portugalskim"!

Motywacja do nauki portugalskiego

Istnieje wiele powodów, dla których warto uczyć się portugalskiego. Nauka portugalskiego zapewni Ci znacznie większy dostęp do książek, filmów, a nawet memów, utworzonych w języku portugalskim. Dodatkowo, portugalski jest pięknym i angażującym językiem, którego poznanie da Ci wiele satysfakcji. Czy nadal nie jesteś przekonany? Możliwe, że nie jesteś miłośnikiem wyzwań... Zauważ jednak, że nauka języków obcych nie jest aż tak modnym hobby. Możesz zatem |więc osiągnąć godny podziwu wynik prawie całkowicie samodzielnie! Uważasz zatem, że możesz opanować nowy język z nami? Daj nam i sobie tę szansę i zacznij od lekcji "Zwierzęta po portugalsku! Zespół Fiszkoteki sporządził dla Ciebie lekcję "Zwierzęta w języku portugalskim" w formie fiszek. Ćwicz codziennie wyłącznie pięć minut i zapamiętuj aż do 90 procent poznanego słownictwa. Wydrukuj albo pobierz na telefon swoje lekcje w postaci plików audio, bądź dokumentu i ćwicz kiedy i gdzie chcesz! Fiszkoteka zajmuje się planowaniem czasu nauki w najbardziej efektywny sposób. Dlatego zdecydowanie warto wypróbować nasze portugalskie lekcje - posiadają dużą ilość słownictwa w języku portugalskim. Jeśli Twoja przygoda z językiem portugalskim nie była satysfakcjonująca... Wypróbuj fiszki z Fiszkoteką i ucz się portugalskiego! Nasze fiszki sprawią, że poznanie języka będzie proste i przyjemne! Jeśli rozpoczniesz naukę z nami, możesz być pewny, że nie zapomnisz nowego słownictwa! Jeśli powyżej przedstawione argumenty nie wystarczą Ci, aby rozpocząć naukę portugalskiego, od razu pomyśl o przyszłym sukcesie! Posługiwanie się językiem obcym jest zdecydowanie imponującym osiągnięciem.

Inne lekcje portugalskiego specjalnie dla Ciebie!

Pamiętaj, aby rzucić zerknąć na inne kursy w języku portugalskim i poznaj wszystkie inne nasze tematyczne Fiszki do nauki portugalskiego! Swoją przygodę rozpocznij od zestawu "Zwierzęta po portugalsku właśnie w tej chwili! Jesteśmy absolutnie pewni, że z naszymi interaktywnymi fiszkami nauka języków będzie dla Ciebie przyjemniejsza. To ty sięgasz po różne kursy, Ty decydujesz, co Cię interesuje. Do dzieła!

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.