Zwierzęta po słowacku

 0    23 Datenblatt    ultimate.pl.sk
mp3 downloaden Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
zwierzęta
Lernen beginnen
zvieratá (r. s.pl.)
pies
Lernen beginnen
pes (r. m.)
kot
Lernen beginnen
mačka (r. ž.)
mysz
Lernen beginnen
myš (r. ž.)
królik
Lernen beginnen
králik (r. m.)
chomik
Lernen beginnen
škrečok (r. m.)
koń
Lernen beginnen
kôň (r. m.)
świnia
Lernen beginnen
prasa (r. s.)
krowa
Lernen beginnen
krava (r. ž.)
ptak
Lernen beginnen
vták (r. m.)
lew
Lernen beginnen
lev (r. m.)
tygrys
Lernen beginnen
tiger (r. m.)
wąż
Lernen beginnen
had (r. m.)
żaba
Lernen beginnen
žaba (r. ž.)
krokodyl
Lernen beginnen
krokodíl (r. m.)
żyrafa
Lernen beginnen
žirafa (r. ž.)
słoń
Lernen beginnen
slon (r. m.)
papuga
Lernen beginnen
papagáj (r. m.)
ryba
Lernen beginnen
ryba (r. ž.)
łosoś
Lernen beginnen
losos (r. m.)
tuńczyk
Lernen beginnen
tuniak (r. m.)
kangur
Lernen beginnen
kengura (r. ž.)
ssak
Lernen beginnen
cicavec (r. m.)

Zwierzęta w języku słowackim

Czy miałeś nieefektywne lekcje z nauczycielem i dalej nie pamiętasz większości słów bądź gramatyki? A może nigdy nie miałeś jeszcze okazji do nauki wymarzonego języka? Wypróbuj naukę języka słowackiego z Fiszkoteką. Poznaj podstawy słowackiego za pomocą lekcji "Zwierzęta", gdzie poznasz wszystkie pomocne wyrażenia po słowacku. Będziesz miał również możliwość poznania poprawnej wymowy konkretnych głosek języka słowackiego, a wszystko dzięki nagraniom audio poszczególnych słów. Piękno nauki języków tkwi w tym, że nigdy nie wiesz, kiedy okażą się przydatne słowa lub frazy, które właśnie poznałeś! Z nami dowiesz się, jak brzmią słowa związane z tematem "Zwierzęta w języku słowackim. Utrwalaj umiejętności i rozwijaj się dalej!!

Motywacja do nauki języka słowackiego

Istnieje wiele przyczyn, dla których warto zacząć naukę języków obcych! Nauka słowackiego zapewni Ci dostęp do licznych książek, filmów, a nawet memów, stworzonych po słowacku. Możesz zwyczajnie wykorzystać zdobytą wiedzę, by zaimponować znajomym czy rodzinie. Czy nadal nie wydaje Ci się to wystarczające? Możliwe, że nie jesteś miłośnikiem wyzwań... Zauważ jednak, że nauka nowego języka nie jest aż tak popularnym hobby. Możesz osiągnąć godny podziwu wynik niemal całkowicie samodzielnie! Uważasz, że możesz opanować nowy język z nami? Daj nam i sobie tę szansę i zacznij od zestawu "Zwierzęta po słowacku! Fiszkoteka stworzyła dla Ciebie lekcję Zwierzęta w języku słowackim w formie listy fiszek. Ćwicz każdego dnia raptem 5 min i zapamiętuj aż do 90 procent poznanego słownictwa. Wydrukuj albo pobierz na telefon swoje lekcje w formie plików audio, bądź dokumentu i ćwicz kiedy i gdzie tylko chcesz! Udowodniono, że najlepszym sposobem przyswajania języków obcych jest wzbogacanie słownictwa posegregowanego tematycznie. Tak więc, zdecydowanie powinieneś wypróbować nasze zestawy tematyczne po słowacku. Obejmują one ogromną ilość słownictwa słowackiego! Nasz System Inteligentnych Powtórek zajmuje się planowaniem czasu nauki w najbardziej efektywny sposób! Oszczędź czas i energię dzięki Systemowi Powtórek Przestrzennych Fiszkoteki, stworzonym, aby poszerzć Twoje słownictwo w najskuteczniejszy sposób! Możesz również poprawić swoją wymowę w języku słowackim, dzięki naszym plikom audio. Jeśli uczysz się u nas, możesz być pewny, że nowopoznane słowackie słowa nie wypadną Ci z głowy tak łatwo!

Koniecznie sprawdź inne nasze kursy

Nie przegap, aby sprawdzić również nasz słowacki kurs językowy - sprawdź nasze pozostałe Fiszki po słowacku Wiemy na pewno, że z Fiszkoteką nauka języków będzie dla Ciebie przyjemniejsza. To ty wybierasz różne kursy, Ty decydujesz, co Cię interesuje. Spróbuj, nie pożałujesz!

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.