Austria – miejsca do odwiedzenia - Österreich – Plätze zu besuchen

 0    10 Datenblatt    VocApp
mp3 downloaden Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
Wien
Wiedeń
Lernen beginnen
Stolica Austrii słynie ze sznycla wiedeńskiego i tortu Sachera. Na turystów czekają tu niezliczone atrakcje, w tym katedra św. Szczepana, barokowy pałac Schönbrunn, park rozrywki Prater, galeria sztuki Albertina i cała dzielnica muzeów.
Innsbruck
Lernen beginnen
Innsbruck to kolejne z miast znanych z Turnieju Czterech Skoczni. Jednak Innsbruck to nie tylko sport, ale i zabytki, na przykład zamek cesarski Hofburg czy katedra św. Jakuba.
Bregenz Festival
Festiwal w Bregencji
Lernen beginnen
Festiwal operowy w Bregencji wyróżnia się niezwykłą sceną tworzoną co roku na Jeziorze Bodeńskim. Jest ona ogromna i przybiera różne kształty, często nieprzypominające tradycyjnej sceny.
Alpen
Alpy
Lernen beginnen
Mogłoby się wydawać, że chodzenie po Alpach jest zarezerwowane dla doświadczonych górołazów. Jednak szlaki w tych górach charakteryzują się dużą różnorodnością. Również osoby początkujące znajdą tutaj przyjemne i bezpieczne szlaki.
Festung Kufstein
twierdza Kufstein
Lernen beginnen
Średniowieczna twierdza Kufstein leży w Tyrolu. Odwiedzających przyciąga nie tylko jej wielowiekowa historia, ale i liczne wydarzenia kulturalne, takie jak festiwal rycerski czy koncerty.
+5 Datenblatt
Die Lektion ist Teil des Kurses
"Niemiecki w podróży"
(Insgesamt 462 Datenblatt)

Versuchen Sie, die natürlich kostenlos

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.