Budynki po japońsku

 0    13 Datenblatt    ultimate.pl.ja
mp3 downloaden Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
budynki
Lernen beginnen
建物
teatr
Lernen beginnen
劇場
szkoła
Lernen beginnen
学校
kino
Lernen beginnen
映画館
park
Lernen beginnen
uniwersytet
Lernen beginnen
大学
szpital
Lernen beginnen
病院
posterunek policji
Lernen beginnen
警察署
biblioteka
Lernen beginnen
図書館
centrum handlowe
Lernen beginnen
繫華街
sklep
Lernen beginnen
księgarnia
Lernen beginnen
本屋
świątynia
Lernen beginnen
寺院

Naucz się podstaw wraz z zestawem "Budynki w języku japońskim"!

Poszukujesz efektywnego, łatwego i przyjemnego sposobu na naukę języków obcych? Zacznij od lekcji "Budynki w języku japońskim" i zakochaj się w tym intrygującym i przede wszystkim pięknym języku. Zarówno pliki audio, jak i dobrane obrazki pomogą Ci w szybszej i bardziej efektywnej nauce - zdecydowanie przyspieszą cały proces przyswajania języka japońskiego!

Motywacja do nauki języka japońskiego

Mówienie po japońsku pozwoli Ci swobodniej podróżować, poznawać nowych ludzi oraz da możliwość uzupełnienia CV o nowe osiągnięcia! Skorzystaj z tej wiedzy i zaimponuj swoim zagranicznym znajomym, mówiąc w języku japońskim! Czy nadal nie wydaje Ci się to wystarczające? Możliwe, że nie jesteś miłośnikiem wyzwań... Zauważ jednak, że nauka języków obcych nie jest aż tak popularnym hobby. Możesz zatem |więc osiągnąć godny podziwu wynik prawie całkowicie samodzielnie! Uważasz zatem, że możesz nauczyć się nowego języka z nami? Daj nam i sobie tę szansę i zajrzyj do zestawu "Budynki po japońsku! Pamiętaj, że nawet podczas nauki możesz dobrze się bawić. Po prostu zacznij japoński za pomocą interaktywnych fiszek. Kursy, z których możesz powtarzać materiał gdziekolwiek i kiedykolwiek zechcesz, okażą się nieocenioną pomocą. Kluczem do sukcesu jest regularna powtórka słownictwa oraz jego nieustanne powiększanie. Fiszkoteka zajmuje się właśnie tym, planując powtórkę fiszek po japońsku, których wcześniej nie znałeś i właśnie dzięki temu zapamiętasz więcej w krótszym czasie! Jeśli Twoja przygoda z językiem japońskim była nieefektywna... Wypróbuj fiszki z Fiszkoteką i zacznij naukę japońskiego! Nasze fiszki sprawią, że wszystko będzie proste i przyjemne! A posługiwanie się językiem obcym jest z pewnością ciekawym osiągnięciem.

Inne lekcje japońskiego specjalnie dla Ciebie!

Pamiętaj, aby rzucić okiem na inne kursy japońskiego i poznaj wszystkie inne nasze tematyczne Fiszki do nauki japońskiego! Swoją przygodę rozpocznij od zestawu "Budynki po japońsku właśnie w tej chwili! Język, którym się zainteresowałeś i który chciałbyś poznać, z nami na pewno okaże się skuteczniejszy, a nauka spełni Twoje oczekiwania. Wiemy na pewno, że nauka z pomocą kursów po prostu przyniesie Ci rezultaty. Dodatkowo, w porównaniu do różnych form nauczania, sprawi Ci przyjemność. Do dzieła!

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.