Zvířata japonsky

 0    23 Datenblatt    ultimate.cs.ja
mp3 downloaden Drucken spielen überprüfen
 
Frage Antworten
zvířata
Lernen beginnen
動物
pes
Lernen beginnen
kočka
Lernen beginnen
myš
Lernen beginnen
králík
Lernen beginnen
křeček
Lernen beginnen
ハムスター
kůň
Lernen beginnen
prase
Lernen beginnen
kráva
Lernen beginnen
pták
Lernen beginnen
lev
Lernen beginnen
獅子
tygr
Lernen beginnen
had
Lernen beginnen
žába
Lernen beginnen
krokodýl
Lernen beginnen
クロコダイル
žirafa
Lernen beginnen
ジラフ
slon
Lernen beginnen
papoušek
Lernen beginnen
オウム
ryba
Lernen beginnen
losos
Lernen beginnen
tuňák
Lernen beginnen
klokan
Lernen beginnen
カンガルー
savec
Lernen beginnen
哺乳動物

Zvířata japonsky s VocAppem!

Chceš se naučit cizí jazyky, ale zdlouhavé hodiny ve škole ti vždy přišly nudné a neefektivní? V tom případě je pro tebe japonština s VocAppem rozhodně to pravé! Samozřejmě jsme si vědomi, že slovíček, která se dají říct japonsky, je opravdu hodně, to tě ale jistě neodstraší. Vůbec se nemusíš bát začít hned s lekcí Zvířata japonsky, ve které jsou všechna užitečná tematická slovíčka. Při učení velkého množství slovíček japonsky, je velmi důležité opakování, na školní dril ale v klidu zapomeň. Drželi jsme se hesla všeho s mírou, a tak se s námi budeš opakování věnovat opravdu jen natolik, nakolik je to opravdu potřeba. Naše autentické audio nahrávky od rodilých mluvčích a doplňující informace, které jsou uvedené na kartičkách, ti zaručí, že se i lekce Zvířata japonsky pro tebe bude perfektně zvladatelná. Zkrátka a dobře, s naší lekcí s názvem Zvířata japonsky tě už japonština a její výslovnost, či gramatika nemusí vůbec děsit. S naším výukovým systémem kartiček je totiž o všechno postaráno. Kartičky představují jedinečný způsob, jak se slova v cizím jazyce jako je například japonština nejen naučit, ale hlavně, jak si je konečně zapamatovat. S našimi kartičkami se tak už nikdy nestane, že by se ti něco, třeba právě z lekce Zvířata japonsky, vypařilo z hlavy.

Proč se vůbec začít|vůbec|začít učit japonsky

Víš, že bylo zjištěno, že učením se cizích jazyků si vlastně zlepšuješ svůj mozek? Na učení se nových slovíček, se totiž nejvíce aktivně podílí část mozku zodpovědná za paměť, což samozřejmě vede k jejímu rozvoji. Zrovna japonština je, co se slovní zásoby týče, rozhodně jazykem hodně bohatým. Kromě znalosti lekce Zvířata japonsky, ti tak bezesporu přiblíží i plno jiných nových věcí, od knížek, filmů a seriálů, až k různým vtipům a memes kolujícím po internetu. Celá slovní zásoba, kterou japonština má, se bohužel nedá shrnout do jediné lekce, ale lekce Zvířata japonsky je pro studium rozhodně tím správným začátkem. Další nesporný důvod, proč se začít učit japonsky, je i značná výhoda při cestování. S novým jazykem se ti zkrátka po celém světě nabízejí i nové příležitosti a těch má japonština jistě mnoho. Určitě tě překvapí, jaké možnosti ti přinese už jen lekce Zvířata japonsky! Poznávat nové kultury díky znalosti cizího jazyka je nepochybně skvělé, ale dobrá znalost jazyka, jako je japonština, kterou s naší lekcí Zvířata japonsky získáš, ti snadno poslouží i k ohromení tvých současných přátel, rodiny nebo učitelů, až zjistí, jak skvěle umíš mluvit japonsky. A kdo ví, možná díky tomu okouzlíš i lásku svého života, až ze sebe příště místo otřepané balící fráze vysypeš s perfektní výslovností něco japonsky. To, že si s každým novým jazykem vyplníš další řádek ve svém životopise, je tak zřejmý fakt, že už o něm snad ani více nemusíme mluvit.

Vyzkoušej si i další kurzy japonsky

Pokud pro tebe všechny výše uvedené důvody ještě pořád nebyly dostatečně přesvědčivé, vezmi to z druhé strany - je to pro tebe výzva! Naučit se jakýkoliv nový jazyk, vůbec to nemusí být jen japonština, je vždycky úspěch! Je však důležité si uvědomit, že japonština vůbec neznamená jen prostudovat si lekci Zvířata japonsky. Jazyk je naopak věcí velice složitou, z počátku možná až přespříliš, ale právě od toho je tady VocApp, aby ti podal pomocnou ruku na cestě ke zvládnutí nového jazyka. S námi si můžeš vždy vybrat, jakou lekci nebo kurz se chceš učit. Kromě lekce Zvířata japonsky je totiž v naší pestré nabídce jazykových kurzů i nezpočet dalších jazykových i tematických variací. Ať už tě totiž z našich kurzů zaujme cokoliv, s jistotou víme, s námi tě učení zkrátka nadchne. Ačkoliv se ti teď na začátku tvého studia může zdát vše možná až příliš složité, neboj se, my víme, že ty na to máš! I učení je zábavné, stačí, když se učíš s kartičkami od VocAppu, které ti umožní učit se kdykoliv a kdekoliv!

Sie müssen eingeloggt sein, um einen Kommentar zu schreiben.